Буковинці торгували німецьким героїном

новини / кримінал
2 638
0
Співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернівецькій області затримали членів злочинної групи, які займались контрабандою важких наркотиків з Німеччини до України.

В поле зору оперативників УБОЗу потрапили три чоловіка, громадянин Німеччини, який є уродженцем Казахстану, та два мешканці Чернівецької області, які збували наркотики. Було встановлено, що наркотики дані особи отримують з Німеччини. Оперативна група буковинських УБОЗівців виїхала до Німеччини, де спільно з федеральною службою кримінальної поліції цієї країни провели оперативно-розшукові заходи та встановили людей, які передавали ці наркотики до України. Було задокументовано 7 фактів збуту наркотиків. У сьомий раз, після перетину кордону, вже на території Чернівецької області, під час передачі посилки був затриманий громадянин Німеччини, який до того ж перебував у федеральному розшуку у своїй країні також за збут наркотиків, та два жителі Буковини. Цього разу наркотики вони перевозили у пакетиках, які поміщали у банки з шоколадною пастою. Поліція Німеччини затримала двох осіб і ще один перебуває у розшуку.

Всього було вилучено близько 40 грамів героїну, 12 грамів кокаїну, 15 грамів амфетаміну, більше 40 таблеток "Екстазі" та інші важкі наркотики. Наркотики затримані розповсюджували переважно у Чернівцях. У них була своя розгалужена мережа та постійні клієнти, повідомив під час прес-конференції повідомив заступник начальника УБОЗ Микола Немцов.

Порушена кримінальна справа за статтею 307 Кримінального кодексу України за збут наркотиків, а також вирішується питання про порушення кримінальної справи за контрабанду наркотиків (стаття 305 ККУ). Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

13:06
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
13:00
Від початку року на Буковині у пожежах загинуло 11 людей
12:50
Мінітрактор чи мототрактор: що вибрати для вашого господарства?*
реклама
12:40
Смертельна ДТП на Буковині, у якій загинув пішохід: судитимуть водія авто
12:20
Курс валют у Чернівцях 31 березня
11:59
Коли до України прийде справжня весна: синоптикиня назвала дати
11:48
Вії вигину L: Чим вони відрізняються та як з ними працювати*
реклама
11:40
Аптеки оштрафували за завищені ціни на ліки: де було найбільше скарг

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
18 644
Дощі, прохолода і навіть сніг: погода на Буковині наступного тижня
8 594
Депутатка Чернівців заявила, що хтось дав вказівку на знищення Калинівського ринку
5 657
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 328
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
3 860
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
3 736
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
3 731
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 378
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
3 257
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
2 313

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм