У Чернівцях виділено землю під басейн і Палац спорту

новини
3 550
0
Міська влада планує спорудити у Чернівцях басейн, Палац спорту і поле для гри у хокей на траві. Мер Микола Федорук дав доручення архітектурній службі підшукати відповідні земельні ділянки під ці споруди.

Як повідомив головний архітектор міста Сергій ГОМОНОВИЧ, деякі варіанти вже розглянуто. Зокрема під Палац спорту зарезервовано тригектарну земельну ділянку на вулиці Рівненській. Басейн, найімовірніше, спорудять на Парковому проїзді, а поле для гри у хокей на траві – у Садгорі.

– Палац спорту повинен бути сучасною спорудою багатофункціонального призначення, – розповів Сергій Степанович. – Щоби там проводили не лише спортивні заходи, а й масові, скажімо, виставки та ярмарки. Поки що шукаємо інвестора.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.