RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Футболісти збірної Чехії з рахунком 2:0 завдали поразки команді Нідерландів у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020.

На 68-й хвилині зустрічі, що пройшла в Будапешті, Чехія вийшла вперед завдяки голу Томаша Голеша, повідомляє Interfax-Україна.

На 80-й хвилині ворота збірної Нідерландів вразив Патрік Шик.

Обидва голи команда Нідерландів пропустила, граючи в меншості: на 55-й хвилині був видалений Маттейс де Лігт. Червону картку російський арбітр Сергій Карасьов показав йому після того, як задіяв систему відеодопомоги рефері (VAR).

Здобувши перемогу в матчі, збірна Чехії вийшла в чвертьфінал, де зіграє з Данією.

Чемпіонат Європи проходить у 11 містах континенту. Фінал турніру відбудеться 11 липня в Лондоні. Євро-2020 повинен був розпочатися в минулому році, проте був перенесений через пандемію коронавірусу.