Чи вакцинуватимуть в Україні дітей від COVID-19: пояснення Віктора Ляшка

новини / Новини України
1 294
0

Новий Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, коли розпочнуть щеплювати від коронавірусу осіб до 18 років.

Про це він повідомив у інтерв’ю НВ.



За словами голови МОЗ, наразі щеплюють лише осіб від 18 років, оскільки в інструкціях усіх виробників вакцин, які сьогодні зареєстровані у країні, написано, що вакцина проходила клінічні дослідження на ефективність і безпечність серед людей, старших за 18 років.

Я знаю, що зараз вже завершилися певні клінічні дослідження, й говорять про 15, 12 років та старших, але поки що Україна користується наявними реєстраційними матеріалами, – додав міністр охорони здоров'я.

Віктор Ляшко наголосив: на майбутнє це питання розглядається і потенційно МОЗ передбачає, що вікова група буде розширена й вакцинуватимуть також підлітків.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10