RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

* На правах реклами

Шановні випускники шкіл, яким подобається фізика! Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича запрошує на навчання на кафедрі термоелектрики та медичної фізики.– Навчання безкоштовне, за рахунок державного замовлення.
– Навчання здійснюється за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр та магістр. Студентам надається гуртожиток.
– Для вступу необхідно мати сертифікат ЗНО з наступних предметів: українська мова та математика, а також за вибором (одне з перерахованого) – фізика, іноземна мова, біологія, хімія, географія, історія України.
– Абітурієнти, які не пройшли за конкурсом на безкоштовне навчання, можуть навчатися на кафедрі стаціонарно або заочно на платній основі. Інститут термоелектрики (ite.inst.cv.ua) та ТОВ "Алтек" (altec.inst.cv.ua) допоможуть оплатити Ваше навчання.
– Документи для вступу слід подавати до приймальної комісії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою: м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, поверх 1. Документи можна подати і в електронній формі, скориставшись сайтомez.osvitavsim.org.ua
– Для учнів, які прийняли рішення навчатися на кафедрі термоелектрики та медичної фізики, професори кафедри надають безкоштовні консультації і проводять курси підготовки до ЗНО. Заняття проводяться з фізики та математики в четвер з 15 до 17 години та у суботу з 10 до 12 години за адресою: м. Чернівці, вул. Науки, 1, ауд. 105. Є можливість проведення дистанційного навчання.
– Для отримання консультацій щодо вступу та допомоги при оформленні вступних документів, будь ласка, звертайтеся на кафедру термоелектрики та медичної фізики до Сорокіної Наталії Дмитрівни за тел. моб. 095-333-39-07 або e-mail: termo@chnu.edu.ua

Сертифікат про акредитацію серія НД № 2588449 МОНУ від 31.07.2017 р.


Мармурова зала Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича


Чому варто навчатися у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

– Тому що університет входить у десятку кращих вищих навчальних закладів України з чотирьохсот двадцяти.
– Тому що університет посідає третє місце з наукових досягнень серед вищих навчальних закладів України.
– Тому що центральний корпус університету є найкращим серед усіх університетів України і входить до списку світових cпадщин ЮНЕСКО.
– Тому що університету більше ста сорока років від його заснування, що сформувало класичні традиції у навчанні.
– Тому що місто Чернівці, де знаходиться університет, визнано найкращим в Україні за красою, комфортом та безпекою проживання.


Навчальний корпус, де розташована кафедра термоелектрики та медичної фізики


Чому варто навчатися на кафедрі термоелектрики та медичної фізики

– Тому що кафедра готує спеціалістів з пріоритетного напряму прикладної фізики – “Термоелектрика”, і для його розвитку як в Україні, так і в провідних країнах світу необхідні молоді спеціалісти.
– Тому що кафедра готує також молодих спеціалістів за спеціалізацією “Медична фізика” для розробки та обслуговування медичної апаратури.
– Тому що студентам кафедри надана можливість навчатися у спеціальних лабораторіях науково-дослідного Інституту термоелектрики Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України. Рівень Інституту відповідає світовому, тому якість знань випускників також відповідає світовим вимогам.
– Тому що студенти кафедри під час навчання можуть працювати в Інституті термоелектрики та в термоелектричній компанії "Алтек-М", отримуючи заробіток та професійні навички.
– Тому що випускники кафедри мають можливість продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.
– Тому що випускникам, які успішно закінчили навчання на кафедрі, гарантується робота з пристойним заробітком.

Навчання на кафедрі здійснюють висококваліфіковані спеціалісти. Серед них всесвітньо відомі вчені, доктори фізико-математичних наук:Висококваліфіковані спеціалісти, кандидати фізико-математичних наук, залучені до викладацької та наукової роботи на кафедріМедична фізика – сучасний напрямок науки і техніки, яким вирішуються завдання розробки фізичних основ методів лікування, діагностики і створення апаратури, фізичної за конструкцією та медичної за застосуванням. Однак можливості фізики у медицині ще далеко не вичерпані. Для їх реалізації необхідні фахівці з медичної фізики. Вони також необхідні для ефективної та грамотної експлуатації і вдосконалення діючої медичної апаратури. Тому, спеціалізація з медичної фізики проводиться на кафедрі термоелектрики та медичної фізики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.На кафедрі термоелектрики та медичної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича приділяється особлива увага базовій підготовці студентів з комп'ютерних технологій.

Студенти стають спеціалістами з комп'ютерного розрахунку, проектування та оптимізації термоелектричних пристроїв і систем; освоюють пакети прикладних програм (Comsol Multiphysics, Mathcad, Maple, Matlab та ін.) для комп'ютерного моделювання; набувають навиків роботи з основними комп'ютерними засобами, що використовуються при моделюванні електричних, теплових та термоелектричних процесів та при проектуванні різноманітної термоелектричної апаратури; отримують досвід комп'ютерного проектування термоелектричних генераторів, систем охолодження, приладів вимірювальної техніки та інше.Студенти кафедри стають кваліфікованими спеціалістами також з комп’ютерного моделювання у медичній фізиці. Здобуті під час навчання знання дають можливість розробляти новітні високоефективні методи діагностики і лікування, а також створювати сучасну апаратуру медичного призначення.

У 2007 році на базі Інституту термоелектрики, Чернівецького національного університету та ТОВ "Алтек" створено учбово-науково-виробничий комплекс "РАПІД" з відповідним розподілом обов’язків. Комплексом забезпечується повний цикл інноваційної діяльності – від наукових досліджень до впровадження.- До читання лекцій на кафедрі залучаються провідні спеціалісти Інституту термоелектрики.
- Всі спеціальні навчальні лабораторії створені на базі Інституту термоелектрики, їх обслуговують висококваліфіковані фахівці, також Інституту термоелектрики.
- Курсові та дипломні роботи, виробнича практика проводяться в Інституті термоелектрики на новітньому обладнанні Інституту.
- Студенти залучаються до роботи в Інституті з оплатою, обсяг якої дає ще одну стипендію.
- Тематика наукової роботи студентів відповідає напряму майбутньої роботи. Це дозволяє приступити до роботи без відповідної адаптації, що позитивно впливає на майбутні заробітки.
- Успішні студенти залучаються до виконання зарубіжних контрактів, що дає можливість їм працювати за кордоном.
- Студенти закріплені до провідних фахівців Інституту, які проводять з ними постійну індивідуальну роботу.
- В Інституті функціонують аспірантура, докторантура і Вчена рада по захисту кандидатських та докторських дисертацій.В Інституті термоелектрики молодим спеціалістам надаються широкі можливості для свого творчого кар’єрного росту. В Інституті функціонує аспірантура та спеціалізована Рада по захисту кандидатських та докторських дисертацій. Інститут термоелектрики видає науковий журнал “Термоелектрика”. Публікації у ньому є підставою для оформлення дисертації.Молоді спеціалісти з кафедри термоелектрики швидко стають керівниками наукових підрозділів, керують виконанням зарубіжних контрактів, стають відомими міжнародній науковій спільноті, приймають участь у міжнародних конференціях, покращують свій матеріальний стан.

Кафедра термоелектрики та медичної фізики Черівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує на навчання у 2021-2022 н. р. за спеціальністю 105 "Прикладна фізика та наноматеріали*


В Інституті функціонує і докторантура. Ці умови дозволяють успішно готувати і спеціалістів вищої кваліфікації.
Випускники кафедри термоелектрики крім Інституту термоелектрики можуть влаштуватися на роботу на багатьох підприємствах та в організаціях України, оскільки термоелектрика досить широко розповсюджена, зокрема: Чернівці – ТОВ “Алтек-М”, ВАТ “Кварц”, ЦКБ “Ритм”, ТОВ “Інтерм”; Львів – НВО “Термоприлад”, ВАТ “Мікроприлад”; Луцьк – “Приладобудівний завод”; Київ – ТОВ “Модуль”; Одеса – НВП “Терміон”.

За додатковою інформацією та допомогою у створенні електронних кабінетів з правильною розстановкою пріоритетів звертайтеся:
тел.: 095 33 33 907, 095 38 33 279.
Сайт: http://kafedra.inst.cv.ua/,
e-mail: termo@chnu.edu.ua
16-06-2021, 16:22
Коментарів 0 Переглядів 1 245

Теги -
У Чернівецькій області сьогодні почнуть діяти нові посилені карантинні умови
Назвали кількість нововиявлених випадків коронавірусу в Чернівецькій області
• Новини партнерів

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі
До кінця року підрядники мають завершити ремонт проїздів за 14 адресами


Не забуваймо про інших пасажирів. Блог Надії Будної
Якщо часто їздиш у Чернівцях громадським транспортом, то звертаєш увагу на багато речей
«А голову ти не забула?» Блог Анни Семьонової.

Уже не вперше чую розмови батьків про ставлення вчителів до їхніх дітей
Чи реальний музей у Садгорі? Блог Ярослава Волощука
Відшуміли урочистості з відзначення 250-ої річниці заснування поселення Садгора
загрузка...
ВІДЕО Переглянути все відео
Скабєєва обурилась через пісню чернівецького коміка про спалену Москву, яку транслював один з телеканалів України

Як же альтернативний варіант старих кахельних печей проявляє себе на сучасному ринку і чому він такий популярний, ми поцікавилися у компанії Jv-Kamin.

Ми постаралися розібратися, чим зумовлена популярність "ВСТ Автодрайв" та чому її обирають чернівчани.

Обрати надійну сільськогосподарську техніку допоможе фірма "Автократ", яка розташована у м. Новоселиця Чернівецької області.

Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів "АТБ" не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника.