Понеділок, 07 квітня 2025

Верховна Рада схвалила закон щодо «листів щастя»

новини / Новини України
1 580
0
Верховна Рада схвалила закон щодо «листів щастя»

Верховна Рада в другому читанні схвалила закон №5058 щодо "листів щастя" за порушення ПДР.

Так, в Україні "листи щастя" не будуть надсилати автовласникам, які одразу оплатили штраф. "За" проголосували 305 парламентаріїв, передає РБК-Україна.



Зазначається, що постанову про накладення адмінстягнення, що не була виконана шляхом сплати 50% розміру штрафу протягом 10 днів з дня її винесення, будуть надсилати водію-порушнику.

"За зверненням особи постанова про накладення адміністративного стягнення, що вважається виконаною, надсилається рекомендованим листом на її адресу протягом п'яти днів з моменту отримання звернення", - вказано у законі.

Наразі штрафи в Україні за перевищення швидкості такі:

перевищення ліміту більше, ніж на 20 км/год - 255 гривень;

перевищення на 50 км/год і більше - 3,4 тисячі гривень;

перевищення швидкості, що призвело до створення аварійної ситуації - 850 гривень (з можливістю позбавлення прав).

Якщо ви згодні з порушенням, то краще заплатити оперативно — у разі плати в десятиденний термін від дати виписаної постанови передбачена знижка 50%.

Встановлений термін оплати штрафу — 30 днів від набуття чинності рішення стане остаточним. Скаргу на постанову можна подати протягом 10 днів до вищого органу або суду.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм