5-річна українська Рапунцель продала свої коси, щоб допомогти онкохворому хлопчику – відео

новини / Новини України
1 874
0
5-річна українська Рапунцель продала свої коси, щоб допомогти онкохворому хлопчику – відео

Маленька дівчинка з Вінниці погодилася зрізати своє довге волосся заради благодійності. 5-річна Таня Посоюзна витратила гроші, отримані за продаж коси, на купівлю спеціального харчування для 10-річного хлопчика з важким онкологічним захворюванням.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.



Мала каже, що мріяла стати Рапунцель, адже своє волосся ніколи не стригла. А ось її мамі Анастасії, щоб заплести густе та кучеряве волосся дочки в косу, доводилося витрачати багато часу. У підсумку дівчинка задумалася, чому б не стати Білосніжкою, і вирішила змінити імідж.

"Коли зайшла мова, щоб підрізати волосся, ідея виникла миттєво. (Отримані) кошти за волосся ми вирішили передати в онкоцентр", - розповіла мама крихітки.

Дівчинка захотіла пожертвувати гроші за свої коси 10-річному Артему Білоусу, у якого лейкоз, і крім хіміотерапії він вимагає спеціального догляду.

Хлопчик пережив кілька блоків хіміотерапії, і зараз у нього є порушення вуглеводного обміну і затримка фізичного розвитку, каже лікар-гематолог Вінницької дитячої лікарні Ольга Кузь.

Тетянці в перукарні сподобалося, адже дівчинка стриже волосся вперше.

Мала з зачіскою каре і лялькою в руках отримала в салоні краси за своє волосся трохи понад 2 тисячі гривень, і вирушила до лікарні, щоб віднести для Артема подарунок - спеціальне харчування.

Мама відвички щаслива, що дочка стала волонтеркою в п'ятирічному віці.

"Хочу, щоб якщо у людей є можливість допомогти, щоб допомагали. У нас немає можливості грошима, та якщо є можливість волоссям, то ми це використали", - сказала вона.

Тетянка пообіцяла і надалі займатися благодійністю, а також обов'язково відвідає Артема, коли він одужає.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим