Болгарія відкривається для туристів з 1 травня

новини / Новини світу
3 219
0
Болгарія відкривається для туристів з 1 травня

Міністерство охорони здоров'я Болгарії оголосило про відкриття кордонів для іноземних туристів. В'їзд туристам буде дозволений з 1 травня.

Про це заявив виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я Болгарії Костадін Ангелов, передає Radio Bulgaria.



За його словами, в'їзд буде дозволений у зв'язку з початком туристичного сезону.

Однак для в'їзду в країну мандрівникам необхідно буде мати при собі будь-який з трьох видів медичних документів - сертифікат вакцинації від коронавірусу, негативний ПЛР-тест або довідку про антитіла.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.