З першого січня підвищать зарплату медикам

новини
1 624
0
Уряд з 1 січня збільшить заробітну плату працівникам системи охорони здоров’я в середньому на 20%, незалежно від того, чи буде прийнятий Державний бюджет на 2010 рік. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила під час відвідування Київської міської онкологічної лікарні.

"Нам важко у кризу різко підвищувати заробітну плату, але доплата за стаж для лікарів буде", - наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко також повідомила, що Уряд продовжує фінансувати загальнонаціональну програму щодо боротьби з онкологічними захворюваннями, а також нагадала, що відповідний урядовий законопроект перебуває на розгляді у Верховній Раді України. Про це повідомляє офіційний сайт Кабміну.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
55 052
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 704
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 179
На Буковині сьогодні прощаються з двома загиблими захисниками України
4 506
У Чернівцях сьогодні понад десяток вулиць пів дня - без води: перелік
4 190
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 185
Сім ліцеїв Буковини отримають кошти на STEM-кабінети - хто у списку
3 597
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
3 013
Смертельний відпочинок на Дністрі: на Буковині триває пошук зниклої дитини - подробиці від ДСНС
2 821
В Україні влітку можливі відключення світла до 5 годин - попередження "Укренерго"
2 458