Медики розповіли, чому ні в якому разі не можна засинати під музику

новини
2 102
0
Медики розповіли, чому ні в якому разі не можна засинати під музику

Розслаблююча музика може відмінно налаштовувати на сон, однак засинати під ритмічні мелодії небезпечно для нервової системи. Лікар-сомнолог Олексій Мелехін пояснив, чому краще відмовитися від музичного супроводу під час нічного відпочинку, інформує Ukr.Media.

Фахівець зауважив, що в нинішній час багато людей вважають за краще виконувати під музику важливі справи, а більшості подобається засинати під улюблені ритми. Є спеціальні мелодії, які дійсно допомагають при безсонні, але слід пам'ятати — подібні рекомендації підходять не всім.



На думку доктора Мелехіна, музика може провокувати появу виснаження і перевантаженості. Для повноцінного нічного відпочинку людина не потребує додаткових стимуляторів. Мелодії, навпаки, під час сну змушують нервову систему перебувати в тонусі і працювати. Експерт заявив: якщо людині важко заснути без музичного фону — потрібна допомога невролога.

Слова лікаря підтверджує і ряд проведених нещодавно закордонних досліджень. Вчені не радять спати в навушниках, адже музика не допомагає організму перейти в стан спокою, а тільки сприяє появі слабкості і головного болю.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 766
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 499
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 878
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 652
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 524
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 421
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 409
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 095
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 091
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
1 971


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.