Авто | Нерухомість |
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Радіо | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
* На правах реклами

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


За роки існування Національний університет "Львівська політехніка" став освітнім науковим брендом країни, центром громадського і культурного життя, університетом, де плекають традиції, але дивляться впевнено вперед. Щороку університет піднімається вверх у національних рейтингах університетів, входить до п’ятірки кращих вузів України, має міжнародне визнання у багатьох країнах світу. У Вас є можливість приєднатися до університетської спільноти і відчути істотні переваги у отриманні освітніх послуг.

Ви маєте можливість продовжити навчання за обраним фахом у Національному університеті "Львівська політехніка" на заочній формі навчання за спеціальностями:

1. 186 Видавництво та поліграфія (ЗНО: українська мова та другий предмет за вибором, математика, фізика або хімія чи іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Випускники цієї спеціальності можуть працювати Web-дизайнерами, Web-програмістами, програмістами, 3D-проектувальниками, фахівцями з комп’ютерної верстки, Flash-дизайнерами, фахівцями з інформаційного забезпечення рекламної діяльності.

2. 073 Менеджмент (ЗНО: українська мова та література, та другий предмет за вибором, математика, географія або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Випускники цієї спеціальності є конкурентоспроможними на ринку праці, успішними у підприємницькій діяльності та на державній службі, обіймають ключові посади керівників і провідних фахівців бізнес-структур, організацій, наукових установ, органів державного управління, дипломатичних служб і міжнародних організацій.

3. 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (ЗНО: українська мова, та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Ця спеціальність одна з найнеобхідніших в Україні. Випускники цієї спеціальності вміють проектувати, досліджувати, експлуатувати і налагоджувати системи генерування та транспортування електроенергії, електромеханічні системи виробничих механізмів, автоматизовані та комп`ютеризовані комплекси електротехнічних систем, системи керування електротранспортом та електромобілями, установки виробництва енергії з альтернативних та відновлювальних джерел.

4. 275 Транспортні технології (ЗНО: українська мова, та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Під час навчання студенти здобувають знання із загально технічних, гуманітарних та спеціальних дисциплін (загальний курс транспорту, міський транспортний комплекс, основи безпеки руху, взаємодія видів транспорту та ін.). Сфера діяльності випускника пов’язана з галуззю автомобільного транспорту, зокрема з організацією та контролем дорожнього руху, а також з організацією вантажних і пасажирських перевезень. Посади випускника: диспетчер автомобільного транспорту, експедитор, інженер з безпеки руху, ревізор автомобільного транспорту тощо.

5. 274 "Автомобільний транспорт" (ЗНО: українська мова, та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Випускники здобувають знання, необхідні для роботи в автотранспортних підприємствах, сервісних центрах, на станціях технічного обслуговування автомобілів. Фахівці володіють знаннями у сфері розроблення та модернізації технологічних процесів діагностування, обслуговування і ремонту автотранспортних засобів. За час навчання студенти здобувають навики організації роботи підприємств автомобільного транспорту та експлуатації транспортних засобів, роботи з вимірювальними і діагностичними приладами та системами; уміння застосовувати на практиці засоби комп’ютерного діагностування і спеціалізоване програмне забезпечення.

6. 192 Будівництво та цивільна інженерія (ЗНО: українська мова, та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Студенти-випускники спеціальності мають стабільне працевлаштування у будівельних та будівельно-монтажних підприємствах і організаціях, науково-дослідних та проектних інститутах, провідних компаніях, промислових підприємствах з виготовлення будівельних конструкцій, виробів та матеріалів, органах що контролюють сферу будівництва, підприємствах та організаціях комерційної діяльності, закордонних підприємствах будівельного профілю та працювати на посадах: інженер-виконроб будівельної організації; інженер відділу ЖКГ міста або району; інженер з капітального ремонту; керівник провідної компанії та ОСББ; керівник проектної організації; інженер технічного нагляду; науковий співробітник НДІ, інженер з впровадження нової техніки; інженер будівельник-технолог; консультант з маркетингу; технолог підприємства; консультант з енергозбереження та термомодернізації наявних будівель та споруд.

7. 151 Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології. (ЗНО: українська мова, та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Спеціальність спрямована на розроблення і експлуатацію автоматизованих систем керування технологічними процесами та комп’ютерно-інтегрованих технологій, які сьогодні є основою будь-якого сучасного виробництва. Випускники цієї спеціальності можуть працювати на підприємствах різних галузей промисловості та господарства, займатися розробкою, проектуванням, впровадженням та експлуатацією автоматизованих систем керування технологічними процесами на базі комп’ютерної техніки і мікропроцесорів; розробкою алгоритмічного і програмного забезпечення для автоматизованих систем керування та спеціалізованих мікропроцесорних пристроїв; створенням систем керування виробництвом в цілому, в тому числі організацією виробничого менеджменту.

8. 121 Інженерія програмного забезпечення (ЗНО: українська мова та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Випускники цієї спеціальності можуть працювати фахівцями з розробки та тестування програмного забезпечення, фахівцями з інформаційних технологій, інженерами-програмістами, інженерами з якості програмних продуктів, архітекторами програмних систем, архітекторами даних і знань, бізнес-аналітиками, менеджерами проектів, технічними лідерами команди розробників.

9. 122 Комп’ютерні науки (ЗНО: українська мова , та другий предмет за вибором, математика, фізика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська)).

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Фахівці цієї спеціальності можуть працювати аналітиками даних, інженерами, розробниками баз даних, архітекторами програмного забезпечення, розробниками серверних і клієнтських застосувань, розробниками мобільних додатків, Web-розробниками, розробниками інтерфейсів програм, інженерами-конструкторами, інженерами-програмістами вбудованих систем.

Тому, скориставшись всіма можливостями Національного університету "Львівська політехніка", ви отримаєте найкращу освіту, стартовий майданчик для наукової кар’єри, а отримані знання зможете вдало застосувати у професії Вашої мрії.
Повірте, не всі виші надають такі шанси !!!

Для вступу на 3-й курс (або 2-й, в залежності від обраної спеціальності)першого рівня вищої освіти БАКАЛАВР (термін навчання 2,5р. (або 2р.)) необхідно подати такі документи:

• диплом молодшого спеціаліста;
• сертифікати ЗНО відповідно до обраної спеціальності;
• копію паспорта громадянина України;
• копію ідентифікаційного коду;
• 6 фото 3*4

Національний університет «Львівська політехніка» запрошує на навчання у 2021-2022 н.р.*


Чекаємо Вас за адресою:
НКЦ-Центр дистанційного навчання НУ "Львівска політехніка" у м. Чернівці, вул. Ольги Гузар 8., тел. (050)1988030, (050)2313446, (096) 9180292, Oksana.Y.Sokolova@lpnu.ua


Ліцензія: Затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 09.06.2017 №122-л

Рейтинг:
(голосів: 1)
24-03-2021, 18:45
Коментарів 0 Переглядів 723

Теги -
У Чернівцях 19 шкіл отримають нових директорів: у ратуші відреагували на чутки про «фейкове» проведення конкурсу
Лесюк запевнив, що конкурсна комісія працюватиме прозоро, а чутки, що "директори все "порішали" – неправда
У Чернівцях влітку працюватимуть «чергові» дитсадки: кого і як прийматимуть
У міськраді визначили перелік із дев’яти "чергових" дитсадків, які зможуть приймати дітей інших дошкільних закладів, які не працюватимуть у літній період
У суді хочуть анулювати реєстрацію політичної партії «Команда Михайлішина»
Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним позовом
• Новини партнерів


ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі
У Чернівцях відкрили пам'ятник з нагоди 50-річчя факультету ЧНУ
Під час урочистості було багато присутніх


«Який приклад подаємо дітям?…» Блог Надії Будної
Перед великодніми святами чернівчани активно прибирали свої квартири: мили вікна, тріпали килими, виносили все зайве
«Хотят лі рускіє войни?»  Блог Ярослава Волощука
Давно, в часи Союзу, пісеньку із такими словами часто прокручували в дні святкування Перемоги
«Не вакцинувався. І ще живий?» Блог Галини Олійник
Вакцинація - наразі єдиний вихід для подолання коронавірусу
загрузка...
ВІДЕО Переглянути все відео
На Буковині помер найстаріший ветеран Другої світової війни. Йому було 106 років
У серпні цього року Георгій Безушка мав відзначити 107-річчя від дня народження
Дихайте лише якісним повітрям! Навіщо встановлювати системи вентиляції повітря, розповіли фахівці компанії «КРАЙТЕХ» у Чернівцях!*

Як організувати належну вентиляцію повітря в будинку та чи дозволяє інноваційне обладнання зекономити енергію та кошти, розповіли в компанії "КРАЙТЕХ".

Поки ви працюватимете чи відпочиватимете, ця чудо-штука цілодобово захищатиме вашу оселю, економитиме ваші кошти на опаленні та електроенергії, забезпечуватиме комфорт.
Чи можна вилікувати хронічний тонзиліт, не видаляючи гланди?*

Як лікувати хронічний тонзиліт, які аналізи здавати і чи обов'язково видаляти гланди, щоб подолати захворювання
Прощання із садочком чи першою вчителькою? Запрошуємо відсвяткувати крутий дитячий випускний у "Країні Мрій"!*

Як відпочивати з користю, знають у дитячому розважальному центрі "Країна мрій".
Більше ніж благодійність: «АТБ» передала три тисячі великодніх подарунків дітям із «сірої» зони Донбасу*

Цьогоріч "АТБ" також долучилася до доброї справи – допомогла провести Світле Христове Воскресіння в теплій і позитивній атмосфері дітям Мар'їнського і Бахмутського районів Донецької області.
Стильно і екологічно, або Чому дерев’яні вікна і двері кращі за металопластикові?*

У чому секрет популярності дерев’яних вікон і дверей, допомогли розібратись фахівці компанії "Техно Плюс".
Привітання з Великоднем начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара*

Привітання з Великоднем начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара.
Усе починається з варикозу! Що це таке трофічна виразка та чим вона небезпечна?*

У медичному центрі "Базисмед" спеціалісти проведуть якісне обстеження й запропонують найбільш ефективне та оптимальне для вас лікування.