Ймовірність запровадження нового локдауну в Україні «дуже висока», – заступниця голови ВР

новини / Новини України
2 112
0
Ймовірність запровадження нового локдауну в Україні «дуже висока», – заступниця голови ВР

Заступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк вважає ”дуже високою” вірогідність запровадження в Україні нового жорсткого локдауну.

Про це вона сказала під час Погоджувальної ради керівників фракцій, груп та парламентських комітетів.



За словами Кондратюк, на випадок запровадження локдауну необхідно розробити спільний план дій всіх гілок влади.

Кондратюк вважає, що потрібно обговорити, чи є ресурси для розгортання по всій країні додаткових мобільних госпіталів для хворих на COVID-19, а також, яка термінова підтримка потрібна системі охорони здоров`я.

Також Кондратюк наголосила на необхідності проведення зустрічі керівників фракцій з прем`єр-міністром Денисом Шмигалем з приводу ситуації щодо кампанії з вакцинації, можливого локдауну та економічної ситуації.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм