Уряд оскаржив скасування нового українського правопису

новини / Новини України
1 090
0
Уряд оскаржив скасування нового українського правопису

Міністерство юстиції подало до Шостого апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу у справі про визнання протиправною та нечинною постанови Кабінету міністрів від 22 травня 2019 року "Питання українського правопису".

Як повідомляє прес-служба міністерства, скаргу подано 12 березня.



"Представляючи інтереси уряду, ми вважаємо незаконним відповідне рішення ОАСК та почали процедуру його оскарження в апеляційній інстанції. На підставі норм закону "Про Кабінет Міністрів України", уряд наділений повноваженнями щодо забезпечення проведення державної політики у сфері розвитку та функціонування державної мови у всіх галузях, а також повноваженнями щодо спрямування та координації роботи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у вказаній сфері. Тож при прийнятті постанови щодо правопису Кабмін мав повноваження щодо схвалення його нової редакції", - наголосила заступник міністра юстиції Валерія Коломієць.

Крім того, за її словами, позивачі не навели жодних доказів того, що цією постановою уряду були порушені їхні власні права, свободи та інтереси.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228