Діти в Джанкої отруїлися кефіром

новини
1 321
0
Причиною масового отруєння вихованців восьми з дев'яти дитячих садків кримського міста Джанкой став кефір, привезений із молокозаводу Генічеська (Херсонська область).

Сьогодні на прес-конференції в Джанкої перший заступник головного санітарного лікаря України Людмила Мухарська повідомила, що кефір був єдиним продуктом, який перед вживанням дітьми не проходив термічну обробку. В зв'язку з цим підозри медиків із самого початку лягли саме на нього, додала вона.

"Тепер ми точно знаємо, що кефір був інфікований збудником дизентерії того ж самого виду, який було виділено від хворих (дітей)", - підкреслила Мухарська. За її даними, Генічеський молокозавод було закрито в ніч із 3 на 4 вересня – тобто, після початку надходження дітей до лікарень Джанкоя.

Наразі на заводі працюють фахівці, які з'ясовують, яким чином збудник інфекції міг потрапити в продукт.
За даними на сьогоднішній день, у лікарні Джанкоя на лікуванні перебувають 138 дітей, ще 54 дитини виписано. Таким чином, загалом до лікарні потрапили 192 дитини. Сьогодні після обіду планується виписати ще близько 60 дітей. Виписані діти продовжуватимуть лікування вдома під спостереженням лікарів. Крім того, батьків забезпечують усією необхідною інформацією по догляду за дитиною, а також розповідають про те, якої дієти мають дотримуватися дошкільнята.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці