ВООЗ: заходи по боротьбі з COVID-19 дозволили скоротити захворюваність на грип

новини / Новини світу
1 806
0
ВООЗ: заходи по боротьбі з COVID-19 дозволили скоротити захворюваність на грип

Заходи, прийняті країнами для боротьби з пандемією коронавірусу, дозволили в значній мірі скоротити захворюваність на грип.

Про це заявила в понеділок на брифінгу глава відділення пандемічних та епідемічних захворювань ВООЗ Сільвія Брайанд, передає УНН.



“Ми відстежуємо сезонну захворюваність на грип та можемо сказати, що в Південній півкулі ми спостерігаємо вкрай низьку циркуляцію, — зазначила вона. — Для цього може бути ряд пояснень, однак найбільш реальна гіпотеза полягає в тому, що ті заходи, які прийняті для боротьби з коронавірусом, є вкрай ефективними для боротьби і з сезонним грипом”.

ВООЗ, підкреслила Брайанд, продовжить уважно стежити за тим, як буде змінюватися ситуація, особливо на фоні проведення вакцинації від коронавірусу.

“Однак на даному етапі ми можемо зробити висновок, що вжиті заходи, які ефективні для боротьби з коронавірусом, вкрай ефективні і для боротьби з іншими інфекційними захворюваннями”, — сказала експерт.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують