У Неаполі розшукують чоловіка, який у супермаркеті загубив діаманти на 50 тисяч євро

новини
1 120
0
У Неаполі розшукують чоловіка, який у супермаркеті загубив діаманти на 50 тисяч євро

У Неаполі супермаркет оголосив про пошук власника пакунка з діамантами, які той загубив посеред торгової зали - і досі не повернувся за ними.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ansa, першим про історію написало видання Il Mattino. Момент, коли покупець загубив свій скарб, потрапив на відео камер спостереження.



Коли саме діаманти були загублені, не уточнюється, але з відео камер спостереження видно, що це сталося кілька днів тому - 20 лютого 2021 року.

Чоловік не помітив, як з його кишені щось випало, розрахувався на касі і вийшов. Він був у магазині не більш 10 хвилин.

Цінний пакунок виявив на підлозі співробітник супермаркету, і, з’ясувавши, що всередині знаходиться три дорогоцінні камені, передав його керівництву. Проте власник пакунка так і не повернувся за ним.

Після цього коштовності спробували передати в офіс загублених речей при мерії Неаполя, але там заявили, що не мають достатньо надійного сейфу для зберігання такої знахідки, тому діаманти продовжують зберігатися у юриста супермаркету. Врешті у магазині вирішили зробити історію публічною.

Зазначається, що вартість діамантів становить близько 50 тис. євро.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим