У Києві 20-річному хлопцю через бетономішалку відірвало ногу

новини / Новини України
2 921
0
У Києві 20-річному хлопцю через бетономішалку відірвало ногу


У Києві 21 лютого на будівельному майданчику 20-річному хлопцю відірвало ногу. Його госпіталізували до лікарні.

Про це повідомили у поліції Києва, пише ТСН.



За попередньою інформацією, потерпілий працює оператором промислового міксеру. І трагедія сталася саме під час робіт на будівельному майданчику.

Втім, ніхто зі свідків не бачив, як нога потерпілого потрапила до спецобладнання. Хлопець перебуває в медзакладі.

На місці працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці вирішують питання щодо правової кваліфікації події.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.