Водій весільного кортежу влаштував стрілянину в центрі міста – відео

новини / Новини України
8 778
0
Водій весільного кортежу влаштував стрілянину в центрі міста – відео

Водій весільного кортежу влаштував стрілянину у центрі Полтави.

Відео стрілянини з’явилося у соцмережах, пише molbuk.ua



Видно, що водій знімає на відео на смартфон автомобіль попереду, з вікон якого визирають молодята й махають руками.

Несподівано він бере пістолет, схожий на перероблений стартовий Retay XR9, і робить постріли в небо. Усе це відбувається в центрі міста на кільцевій дорозі навколо Корпусного саду.



Інформацію про стрілянину поліція отримала в п’ятницю, 12 лютого, близько 12:00. Уже за дві години правоохоронці знайшли порушника.

"На встановлення правопорушника негайно були орієнтовані всі наряди поліції. За дві години після інциденту автомобіль та причетну до нього особу поліцейські відшукали на одній з вулиць Київського району Полтави.

Порушником виявився 18-річний місцевий мешканець. Наразі у юнака вилучили зброю, з якої імовірно були зроблені постріли", - повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 (хуліганство, скоєне із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.



Видання "Полтавщина" пише, що це було весілля Софії Нагорної. Її брат Олександр Вінніченко є одним з п’ятьох обвинувачених у стрілянині на пляжі у мікрорайоні Дублянщина на околиці Полтави, що сталася 10 серпня 2017 року. Тоді був убитий чоловік, поранення отримали 7-річний хлопчик та ще четверо дорослих.

Водій весільного кортежу влаштував стрілянину в центрі міста – відео


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався