Ринки стежать за новинним фоном*

новини
612
0
* Новини компанії

До кінця першого тижня лютого на світових ринках переважають обережні позитивні настрої, однак, рух котирувань не можна назвати однозначно позитивним. Валюти країн, що розвиваються, торгуються різноспрямовано. У основних індексів теж не намітилося єдиної динаміки.
На нафтовому ринку триває зміцнення, основні індекси американської та азіатської біржі коригуються в межах 1-1,5 відсотків, а сегмент ризикових активів чекає нових стимулів для активізації покупок. Деякі компанії і сировинні активи все ще переживають турбулентність на біржі, відчуваючи небувалий інтерес приватних інвесторів.

Ринки стежать за новинним фоном*


Ризик чекає стимулів


Інвестори в ризикові активи чекають, поки новоявлений американський президент погодить анонсований "пакет Байдена". Згідно з цим законопроектом, американська економіка може отримати підтримку у розмірі 1,9 трильйонів доларів.

Незважаючи на те, що в довгостроковій перспективі настільки великі вливання можуть мати негативні наслідки, зараз ринки чекають цієї стимуляції. З іншого боку, провести цей проект через Конгрес, враховуючи опір республіканців, демократам теж непросто. Якщо його і приймуть, то в кілька етапів і неясно, коли саме.

Також ринки очікують поліпшення економічної статистики і зростання показників після активізації вакцинації. Але говорити про те, що коронавірус можна списувати з рахунків і те, що пандемія переможена, ще дуже рано.

Нафта використовує статистику


ОПЕК + домовився слідувати плану скорочення видобутку нафти. Саудівська Аравія також заявила, що вже в найближчі тижні скоротить викачування на мільйон барелів на добу. Допоміг ціннику і Міненерго США, який знову заявив про падіння запасів на тлі очікування їхнього збільшення.

Ситуація з Іраном поки незрозуміла. З одного боку, країна збільшує експорт вуглеводнів. З іншого – поки Іран не домовиться з США, ринок не накриє іранська нафта. Якщо східна держава і "країна свободи" візьмуть домовленість про ядерну зброю, і Іран почне активний експорт нафти на світовий ринок, цінник "чорного золота" може знизитися на пару доларів.

Якщо порівнювати американську та єдину європейську валюту, то доллар відчуває себе краще. На євро, проти якого зміцнилися кілька валютних конкурентів, тиснуть, як побоювання інвесторів про складну ситуацію в регіоні, так і висловлювання представників ЄЦБ про те, що вони, якщо необхідно, будуть "послаблювати" євро.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують