В Одесі сталася надзвичайна пригода з літаком із Єгипту: відео

новини / Новини України
3 071
0
В Одесі сталася надзвичайна пригода з літаком із Єгипту: відео

В Одесі з літаком, який прямував з єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх, сталася надзвичайна пригода.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, 28 січня він не зміг приземлитися через сильну негоду, яка накрила місто.



Пілоти близько півгодини кружляли над містом, а потім прийняли рішення летіти в київський Бориспіль, пише місцевий Telegram-канал.

"Літак авіакомпанії SkyUp рейсом з Шарм-ель-Шейха близько півгодини кружляв над аеропортом. Всьому виною недавнє посилення вітру. Пілоти зробили кілька кіл на висоті 1000 метрів, чекаючи поліпшення умов, однак пішли в Бориспіль", - повідомляє Думська.

Пасажирка на відео розповідає, що борт зробив близько 20-кіл. Після чого вона ж з Борисполя повідомила, що зараз пасажири чекають на багаж, а потім авіаперевізник повинен буде вирішити питання доправки людей в Одесу. Втім, деякі пасажири вже стали добиратися своїм ходом.

"Друзі мої, тільки що нам сказали, щоб ми чекали багаж. Піднімаємося на другий поверх і чекаємо рішення Sky Up про те, як нас далі будуть доставляти в Одесу", - говорить вона.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують