У Польщі хворого на COVID-19 українця вигнали з орендованого житла

новини / Новини світу
2 283
0
У Польщі хворого на COVID-19 українця вигнали з орендованого житла

У місті Карчев Отвоцького повіту, що неподалік Варшави, інфікованого COVID-19 громадянина України вигнали з орендованої квартири. Чоловік зміг потрапити у житло лише після втручання поліції.

Про це інформує Польське Радіо.



Українець звернувся до патрульного поліцейського і заявив, що його виставили на вулицю. Чоловік розповів що потрапив до лікарні через нещасний випадок на роботі. Медики йому зробили тест, що підтвердив зараження на коронавірус.

Проте власник наступного дня наказав йому зібрати речі. Українцеві пообіцяли надати інше житло. Коли він вийшов на вулицю зі своїм багажем, обіцяний транспорт не з’явився.

Назад у квартиру чоловіка не пустили співмешканці.

За словами польських правоохоронців, громадянин України носив маску, рукавички та дотримувався соціальної дистанції.

Після розмови поліції з власником його все ж впустили у квартиру. Співмешканців відправили на карантин.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим