Лісу рубають менше

новини
2 284
0
За І півріччя 2009р. лісогосподарські підприємства області виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на суму 72,7 млн.грн., що на 6,8% менше, ніж за відповідний період 2008р. Основними виробниками лісопродукції були підприємства Вижницького, Сторожинецького та Путильського районів, частка яких в загальнообласному обсязі становила 78%.

Від усіх видів рубок за І півріччя 2009р. заготовлено 313 тис. кубометрів ліквідної деревини, що на 12% менше, ніж за відповідний період 2008 р. Більша частина заготовленої деревини отримана від рубок головного користування – 69% від загального обсягу.

Із загальної кількості заготовленої ліквідної деревини 50% становили лісоматеріали круглі – 155 тис. кубометрів, що на 12% менше, ніж у 2008р. Заготівля дров для опалення зменшилась на 16% і становила 103 тис. кубометрів, дров’яної деревини для технологічних потреб – на 11% (46 тис. кубометрів). Про це повідомляє обласне управління статистики.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції