ЄС проведе термінове засідання через нову мутацію COVID-19

новини / Новини світу
1 001
0
ЄС проведе термінове засідання через нову мутацію COVID-19

Представники урядів країн Євросоюзу у Брюсселі сьогодні, 21 грудня, проведуть термінове засідання через новий штам коронавірусу, виявлений у Великій Британії.

Про це повідомляє ВВС, пише molbuk.ua



Засідання відбудеться о 12:00 за Києвом.

"Швидкість, з якою європейські уряди оголосили про заборону на поїздки з Великобританії, показує масштаб тривоги", - зазначає ВВС.

Також сьогодні очікується, що Європейське агентство з лікарських засобів затвердить вакцину проти коронавірусу Pfizer-BioNTech, яку вже використовують у Британії та США.

Нагадаємо, у неділю прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон оголосив про запровадження локдауну для понад 16 млн мешканців Англії та відмову від послаблень на Різдво через виявлення нового штаму коронавірусу, який на 70% більш заразний, ніж звичайний.

З новим штамом пов’язують стрімке зростання кількості заражень, що спостерігається в Англії останні 2 тижні.

Хоча Джонсон та експерти переконані, що вакцина все одно буде ефективною, а штам не створює більшого ризику ускладнень та смертей, уряд вирішив вдатися до рішучих заходів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 956
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
8 921
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
8 028
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
6 444
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
6 175
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 133
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
6 090
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 679
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 428
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 577


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.