"Тиша" на Донбасі. Бойовики обстріляли українські позиції з артилерії та мінометів

новини / Новини України / Події на Сході України
1 628
0
"Тиша" на Донбасі. Бойовики обстріляли українські позиції з артилерії та мінометів

Російські окупаційні війська від початку доби тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі, застосувавши великокаліберну зброю.

Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил, пише "Укрінформ".



"Протягом поточної доби, 17 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано три порушення режиму припинення вогню. Противник вдруге за кілька тижнів на тому ж напрямку вдався до застосування артилерійських систем великих калібрів у поєднанні з мінометним вогнем", - йдеться в повідомленні.

Так, починаючи з ночі, збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь поблизу Водяного, на Приазов'ї. Спочатку противник застосував міномети 82-го калібру та гранатомети різних систем. На ранок на цьому ж напрямку використав вже важке озброєння – артилерійські системи 122-го калібру, 120-ти та 82-х міліметрові міномети. Втретє режим припинення вогню ворог порушив біля цього ж населеного пункту, знову відкривши вогонь з гранатометів.

Як зазначили в пресслужбі, постріли окупантів були неприцільними і не несли загрози життю український військових, тому вогонь у відповідь вони не відкривали.

На всіх інших ділянках лінії розмежування ситуація залишається спокійною.

За інформацією штабу ООС, серед українських військових бойових втрат та поранень наразі немає.

Нагадаємо, минулої доби, 16 грудня, російсько-окупаційні війська тричі порушили режим припинення вогню. На різних ділянках відповідальності українських бригад ворог провокував воїнів неприцільними обстрілами впродовж всієї доби.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23:00
Завтра відбудеться історичний матч "Буковина" - "Вікторія": дорожчі квитки уже розібрали
22:45
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
22:17
Не стало буковинця, який 40 років возив рятувальників гасити пожежі
22:00
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
21:41
Якому знаку зодіаку пощастить 1 квітня
21:21
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм