Відкрили пам'ятник Щуці

новини
1 434
0
29 липня в Кременчуці Полтавської області на набережній у Придніпровському парку урочисто відкрито пам`ятник "Щуці з Кременчука".

Як передає УНІАН, після проведення Всеукраїнським благодійним фондом "Джерело Дніпра" конкурсу дитячого малюнка "Символ Кременчука - це ...", спільно з газетою "Кременчуцька панорама" виникла ідея встановити скульптурну композицію, яка б відтворювала історію й традиції міста, настрої його жителів і була б своєрідною візитною карткою міста.

"Щуку" минулого року запропонували читачі газети в рамках оголошеного конкурсу оригінальних пропозицій зі створення скульптурного символу Кременчука.
Реалізував ідею кременчуцький скульптор Володимир МАКСИМЕНКО.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.