В Україні посилять карантин: Кабмін офіційно визначив дати локдауну

новини / Новини України / топ новини
4 304
0
В Україні посилять карантин: Кабмін офіційно визначив дати локдауну

Кабінет міністрів повідомив про введення локдауну в Україні. Він почнеться з 8 січня та триватиме до 25 січня.

Про це повідомив прем'єрміністр Денис Шмигаль. Рішення про введення локдауну ухвалять зразу після чергового засідання.



"За результатами наших переговорів було прийнято рішення про те, що з 8 по 24 січня наступного року (включно 24 січня) в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження, назвемо їх "зимові канікули заради безпеки". Це робиться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі, зокрема, і після новорічний свят", - зазначив очільник Кабміну.

Що заборонять під час локдауну

Відповідно до постанови, на період локдауну заборонено відвідування усіх закладів освіти, окрім дошкільної та спеціальної.

Заборонена робота кафе, барів, ресторанів, крім на виніс і на доставку. У готелях заборонено роботу ресторанів з 23-ої години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

Заборонено приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, окрім купівлі товарів першої необхідності.

Заборонено приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності. Заборонена робота салонів краси, закладів культури, фітнес-залів, басейнів, усіх масових заходів, крім офіційних спортивних.

Заборонена діяльність непродовольчих ринків.

Також є заборона на приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.

Заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших, у тому числі новорічних) заходів, крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та спортивних заходів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів, за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Громадський транспорт продовжить роботу. Працюватимуть готелі, банки, продуктові, аптеки, поштові оператори.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:05
Гороскоп на 10 лютого: Овнам - зустрічі, Левам - хороший настрій
22:44
Центральна виборча комісія Румунії відхилила кандидатуру проросійського кандидата Джорджеску
22:23
Тест на якість напівфабрикатів за 5 секунд: перевірте прямо в магазині
22:00
Епідеміологи розповіли, скільки людей на Буковині захворіло на туберкульоз
21:49
Замість двох смуг - три: коли розпочнеться капремонт завантаженого перехрестя у Чернівцях
21:27
Тренер назвав 7 простих і швидких вправ, які допоможуть схуднути після 40
21:04
Каналізацію забивають вологими серветками: у спальних районах Чернівців це стало проблемою
20:40
Які продукти слід вживати на сніданок, щоб нормалізувати рівень холестерину
20:18
Пожежі через суху траву почалися раніше, ніж торік: буковинців штрафують за порушення
19:52
В аварії поблизу села Тарашани постраждало троє людей
19:31
«Шкода... така розкішна ліпнина»: у мережі обурюються руйнуванням старого будинку у Чернівцях
19:07
Розпочалася реєстрація на НМТ: як зареєструватися
18:45
У центрі Чернівців частина вулиць залишиться без води: перелік адрес
18:24
Безквиткових пасажирів стало менше: щодня штрафують пів сотні «зайців»
ексклюзив
17:58
Німеччина зробили заяву про ядерну зброю
17:40
Сікорський відповів Маску, що буде у разі відключення Starlink для України
17:20
Британія скоротить кількість держслужбовців і впроваджуватиме ШІ
17:00
Українці почали отримувати проіндексовані виплати: скільки коштів на це виділили та чи не буде затримок
16:40
Які посади популярні серед контрактників 18-24 років: відповідь Міноборони
16:20
Названо правило "12 годин", яке сприяє довгому життю
16:00
Рішення Трампа щодо України змушує Велику Британію формувати новий альянс
15:40
Скільки авіаударів завдала Росія по Україні за тиждень: відповідь Зеленського
15:36
Герої Буковини: у бою проти окупантів загинув Юрій Турлай
15:20
Яка валюта зараз вигідніша для інвестицій — євро чи долар: експерт дав відповідь
15:00
Названо лауреатів Шевченківської премії 2025: хто її отримав
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм