На Дністровській ГЕС знешкодили терористів

новини
2 269
0
Минулого тижня працівники Новодністровської гідроелектростанції стали очевидцями знешкодження бійцями спецпідрозділів "Альфа", "Сокіл" та "Беркут" умовних „терористів” і звільнення “заручників”.
22 липня ц. р. відповідно до плану організаційно-практичних заходів Антитерористичного центру (АТЦ) при Службі безпеки України відбулися раптові тактико-спеціальні навчання на Новодністровській ГЕС, яка відноситься до об’єкті підвищеної небезпеки. Поряд із співробітниками спецслужби у них взяли участь представники органів влади, підрозділи регіональних управлінь МВС, МНС України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Державної прикордонної служби та обласного військового комісаріату.
Основною метою таких навчань є відпрацювання координації та взаємодії між правоохоронними структурами й регіональними органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, що залучались до антитерористичних заходів.
Про це повідомляє прес-група Управління СБ України в Чернівецькій області.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10