У Росії оштрафували Facebook на $53 тисячі. Компанія відмовилася перенести свої сервери до РФ

новини / Новини світу
1 652
0
У Росії оштрафували Facebook на $53 тисячі. Компанія відмовилася перенести свої сервери до РФ

Компанія Facebook сплатила штраф у розмірі чотирьох мільйонів рублів ($53 тис.), призначений російським судом за відмову перенести в РФ сервери з персональними даними росіян.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на пресслужбу Таганського суду Москви.



"Сьогодні отримано постанову про закінчення виконавчого провадження від 6 жовтня 2020 року. Штраф сплачено повністю", - повідомила речниця суду Зульфія Гуринчук.

Повідомляється, що судові пристави припинили виконавче провадження щодо Facebook.

Нгадаємо, у лютому російський суд оштрафував компанії Facebook і Twitter на чотири мільйони рублів кожну за порушення закону про зберігання персональних даних російських користувачів на території Росії. Twitter поки що штраф не сплатив.

У Росії закон, який зобов'язує зберігати особисті дані громадян на серверах, фізично розташованих на території країни, набрав чинності у 2015 році.

У квітні 2019 року російський суд оштрафував соціальні мережі Twitter і Facebook на три тисячі рублів за відмову надати Роскомнагляду інформацію про зберігання даних російських користувачів у межах країни.

У 2016 році за відмову перенести дані російських користувачів Роскомнагляд заблокував соцмережу LinkedIn.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм