VIP-умови для хворих на COVID-19 політиків. Зеленському нагадали про обіцянки

новини / Новини України
1 983
0
VIP-умови для хворих на COVID-19 політиків. Зеленському нагадали про обіцянки

Президент України Володимир Зеленський, який перебуває на лікуванні в ізольованій палаті "Феофанії" зі спецзв'язком, ще в березні заявляв про те, що у політиків не буде VIP-умов в українських лікарнях.

Так, у відеозверненні від 26 березня глава держави повідомив, що прем'єр-міністру України було поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають.



"У нас не совок, і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК", – говорив тоді Зеленський.

За його словами, у жодного політика або бізнесмена, у державних і комунальних лікарнях, не буде кращих умов, ніж у звичайного українця.

"Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо тоді зрозумієте, як це – не мати можливості лікуватися у Швейцарії чи Ізраїлі", – підкреслював президент.



Він додав, що рівні умови стосуються всіх, винятків не буде і для перших осіб держави: президента, прем'єр-міністра й спікера Верховної Ради.

Проте, зараз Зеленський змінив свою думку, погодившись лікуватися в елітній лікарні "Феофанія". Там же лікується і глава Офісу президента Андрій Єрмак.

За даними джерела OBOZREVATEL, мінімальна вартість перебування в палаті "Феофанії" для хворих на коронавірусну інфекцію складає мінімум 7800 гривень на добу.

Водночас радник глави ОП Михайло Подоляк заявив, що президента госпіталізували, щоб не облаштовувати спеціальне приміщення в його резиденції. Зеленського і Єрмака розмістили в ізольованих палатах, звідки вони можуть вести роботу.

Журналісти, яким вдалося потрапити на територію "Феофанії", розповіли, що корпус лікарні, де перебуває глава держави, нібито фактично перетворився на режимний об'єкт. Однак, Управління державної охорони України спростувало це.

Прессекретарка президента України Юлія Мендель повідомила, що Зеленський має легкі симптоми захворювання.

Однак міністр охорони здоров'я Максим Степанов днями озвучив показники, за яких госпіталізують пацієнтів із коронавірусом. Серед них немає легкого перебігу хвороби.

Увечері 12 листопада президент опублікував відео з лікарні, повідомивши, що почуває себе "досить добре". Він також з іронією відповів опонентам, які раділи його хворобі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Як повернути до життя зів'ялі троянди - оживляємо квіти в домашніх умовах
01:45
Навіть фільтр не потрібний: ось як легко очистити воду з-під крана
01:30
Що відбувається з тілом, якщо їсти м’ясо щодня, і скільки його можна вживати
01:15
Лікарі порадили людям за 65 не їсти ці продукти
01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм