До кінця року газ для населення подорожчає 20%

новини
1 597
0
Кабмін взяв зобов'язання перед МВФ до кінця 2009 року підвищити ціни на газ для населення та підприємств теплокомуненерго на 20%, повідомив перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

Водночас, як зазначив Шлапак, цей пункт передбачено у проекті меморандуму з МВФ.

Також Шлапак заявив, що в проекті документа мова йде про впровадження механізму поквартального коригування цін на природний газ з 1 січня 2010 року, так, щоб до кінця 2010 року ціна на газ для населення і підприємств ТКЕ досягли рівня собівартості газу.

"Збільшити на 20% ціни на природний газ для населення і підприємств ТКЕ ... і оголосити з 1 січня 2010 року запровадження механізму щоквартального коригування цін", - процитував Шлапак проект меморандуму з МВФ.

Варто зазначити, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко неодноразово заявляла, що в 2009 році ціни на газ для населення підвищуватися не будуть.

korrespondent.net

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.