Немає коштів на розширення сміттєзвалища

новини
1 176
0
Немає коштів на розширення сміттєзвалища

Перша черга міського сміттєзвалища у Чорнівці заповнена майже на 80 відсотків. Щодня сюди привозять до 250 тонн сміття. Отож вкрай необхідно облаштувати другу чергу полігона. Проте на дренажні роботи не вистачає понад 800 тисяч гривень.

– Під міське сміттєзвалище у Чорнівці зарезервовано 27-гектарну земельну ділянку, – розповів начальник управління комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради Ярослав КУШНІРИК. – Першу чергу полігона, яка займає вісім гектарів, експлуатують з 1995 року. Однак вона вже заповнена майже на 80 відсотків. Возити сюди сміття з міста зможемо щонайбільше ще два роки: щодня – до 250 тонн . Частину старого полігона вже почали консервувати – засипати глиною. Плануємо застосовувати нові технології. Зокрема, якщо знайдуться інвестори, будемо витягувати зі сміттєзвалища біогаз. Роботи з підготовки другої черги полігона площею п’ять гектарів розпочали ще кілька років тому. Вже викопано глибокий котлован. Проте немає коштів (а це понад 800 тисяч гривень) на облаштування дренажної системи, яка не дасть стічним водам потрапити до грунту. Сподіваємося, найближчим часом віднайдемо необхідну суму і продовжимо роботи. (Н. Будна)

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Україну насуваються похолодання і мокрий сніг: названо дату
28 095
Відомий співак з Чернівців подав заявку на нацвідбір Євробачення-2026
15 542
Дива не сталося... Завтра на Буковині попрощаються із воїном Іваном Тереном
8 789
Коли завтра вимикатимуть світло: графік знеструмлень на Буковині 7 листопада
4 413
Це привабливе місце: мер розповів, що будуть робити з приміщенням колишньої "Української книги"
4 082
Якою буде мінімалка і як перерахують зарплати українцям: нові розміри здивують
3 911
У громаді на Буковині дозволили відстріл хижих диких тварин
3 546
За годину п'ять разів змінили графік відключення світла: у "Чернівціобленерго" пояснили, чому так відбувається
3 178
На Буковині жінка продала 12 будинків та 18 квартир і не сплатила податків
3 022
Роблять фасад та дах: у Чернівцях у будинку, пошкодженому ракетою РФ, тривають ремонти
2 934

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.