Учасниця «Голосу країни» почала створювати «пісні-пиріжки» – відео

новини / Новини України
1 410
0
Учасниця «Голосу країни» почала створювати «пісні-пиріжки» – відео

Унікальні пісні-пиріжки народилися в Україні. Їх пишуть і співають відомі артисти, а кліпи створює 10-річна дівчинка.

Перша "пісня-пиріжок" Moonless party привернула чималу увагу американських таблоїдів, зокрема авторитетного Newsbreak. Її написав легендарний John Bass (“Клуб шанувальників чаю”, “Мертвий півень”, Руслана), а заспівала Olvia.



Під цим псевдо ховається учасниця команди Тіни Кароль в "Голосі країни 2020" і учасниця Молодої опери “Ukraine – Terra Incognita” Ольга Баландюх.

“Вірші-пиріжки” (cookies) вже давно набули популярності, - каже Джон. - Тож наша творча команда вирішила, що можуть існувати також “пісні-пиріжки” (pattysong). Першим “пиріжком” став сингл Moonless party про те, як ледачий хлопець закохався в не зовсім адекватну дівчину, яка в свою чергу любила малого хлопця, котрий любив Snoop Dogg. А той, як часто буває у відомих реперів, любив лише сам себе. Вони всі дуже хотіли полетіти на місяць, жити та розважатись там, але квиток дали лише Snoop Dogg".

Учасниця «Голосу країни» почала створювати «пісні-пиріжки» – відео


"Під час тотального карантину ми у жартівливій формі виклали прагнення більшості вирватись з загальної паніки, обмежень та ізоляції, - розповідає Olvia. - Вирватись вдалось у Карпати, де десятилітня художниця Яся Онисько показала автору пісні свої малюнки і таким чином стала, можливо, першою в Україні десятирічною кліпмейкеркою".

Ольвія органічно вмонтувала себе в яскраво-кольоровий світ Ясі. Так вийшло яскраве та життєрадісне відео, яке не просто розповість про складний любовний багатокутник, а й підніме настрій у смурних реаліях 2020 року.

Робота над серією пісень-пиріжків триває. Наступний з’явиться найближчим часом.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
30 222
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
27 565
У Чернівцях завершився конкурс директорів шкіл: список нових керівників
6 815
Негода накрила Буковину: вітер валив дерева, зруйновано міст
6 183
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
5 468
Негода знищила частину півонієвого поля на Буковині: сезон завершився раніше
5 342
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
4 751
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 125
На пунктах пропуску на Буковині різко побільшало туристичних автобусів
3 985
Популярне ранкове шоу випустило спецефір про Чернівці: що показали глядачам
3 862