В Україні катастрофічна ситуація зі щепленням від грипу, – інфекціоніст

новини / Новини України
1 197
0
В Україні катастрофічна ситуація зі щепленням від грипу, – інфекціоніст

На порозі сезонної епідемії грипу медперсонал, який займається лікуванням людей із коронавірусною хворобою, досі не щеплюють за рахунок держави.

Про це у коментарі "Главкому" розказав кандидат медичних наук, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю лікар-епідеміолог Андрій Александрін.



"Мікс інфекцій Cоvid–19 з грипом дають гірші ускладнення, ніж один коронавірус чи один грип", – підкреслив він.

За словами епідеміолога, традиційно грип почитає циркулювати в листопаді.

"Влада лише обіцяє закупівлю вакцин для медиків. Насправді ж ніхто нічого не купує, а на сьогодні лікарняні заклади навіть власним коштом не можуть придбати вакцини. "Джисі флу" (корейська вакцина від трьох штамів грипу), який нещодавно поставили в Україну, вже весь використали. Так само, як і "Ваксігрип", який постачаюють маленькими партіями", – поскаржився він.

Експерт також наголосив, що у минулому році вакцини від грипу поступили на ринок на початку жовтня, натомість цього річ станом на кінець жовтня-початок листопада навіть власним коштом у приватних клініках щепитися дуже проблематично.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:57
Три найскладніших знаки Зодіаку серед чоловіків
23:40
Ці продукти, які вживаєте в їжу регулярно, викликають запалення і біль в суглобах
23:19
Зеленський назвав можливі причини відсутності "шахедного терору" минулої ночі
22:59
Гороскоп на 2 квітня: Ракам - сюрприз, Водоліям - несподіваний подарунок
22:42
У Чернівцях розпочався запис у школу першокласників
22:21
Футболісти працювали по-максимуму, - тренер Буковини прокоментував вихід у пів фінал Кубка України
21:59
"Пряму вказівку дав Запаранюк": депутат "Слуги народу" зізнався, чому не прийшов на сесію Чернівецької облради
21:43
Замість зупинки дав газу: у Чернівцях патрульні переслідували водія без документів

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм