Ситуація на Донбасі загострилась: двоє українських військових загинули

новини / Новини України
831
0
Ситуація на Донбасі загострилась: двоє українських військових загинули


В районі проведення ООС на Донбасі в результаті ворожого обстрілу загинули двоє українських військових.

Про це йдеться у ранковому зведенні прес-служби ООС, пише УНІАН.



Як повідомляється, від початку поточної доби збройні формування Російської Федерації два рази порушили режим припинення вогню.

Опівночі противник, застосовуючи гранатомети різних систем та стрілецьку зброю, двічі відкривав прицільний вогонь по позиціях наших захисників неподалік Водяного.

"На жаль, унаслідок ворожого вогню два українських військовослужбовці отримали поранення, несумісні з життям", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, на вогневі провокації противника підрозділи Об'єднаних сил надали адекватну відповідь, змусивши російсько-окупаційні війська повернутись до режиму тиші.

"Така зухвалість противника свідчить про те, що збройні формування Російської Федерації спрямовано йдуть на зрив домовленостей, що були досягнуті Тристоронньою контактною групою 22 липня 2020 року. Сьогоднішній обстріл доводить, що противник не має на меті досягнути миру", - йдеться у заяві командувача Об'єднаних сил.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

15:00
Вчені назвали найнебезпечнішу кавоварку: може отруювати вас щодня
15:00
Видалення каталізатора: покращення роботи двигуна чи ризик для авто?*
реклама
14:40
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
14:20
Найбільший держорган України отримає нові повноваження
14:00
Повідомили небайдужі: у Чернівцях патрульні затримали п'яного водія
13:55
Huawei показала смартфон-розкладачку Pura X*
реклама
13:40
Ліміт на карткові перекази до 150 тисяч: чи скасує НБУ обмеження 31 березня
13:20
Майже 6,50 гривень за кіловат: хто платитиме за світло більше вже з 1 квітня 

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм