Передумали "затягувати паски". Кабмін скасував обмеження на високі зарплати керівникам держпідприємств

новини / Новини України
997
0
Передумали "затягувати паски". Кабмін скасував обмеження на високі зарплати керівникам держпідприємств

Кабінет Міністрів скасував обмеження розміру заробітних плат керівників, членів виконавчих органів і членів наглядових рад держаних підприємств.

Відповідну постанову уряд виніс 26 жовтня.



Документом скасовано деякі нормативні акти уряду та відновлено чинність пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 лютого 2020 р. №141 "Питання умов і розмірів оплати праці керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки".

"Установити, що в жовтні 2020 року та в подальшому розмір заробітної плати керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядових рад суб’єктів господарювання державного сектору економіки визначається згідно з умовами контрактів", - йдеться в постанові №996.

Наприкінці серпня Конституційний Суд скасував обмеження зарплати держслужбовцям 47 тис. гривень.

Нагадаємо, у квітні влада ухвалила рішення, відповідно до якого зарплата держслужбовців не повинна перевищувати 47 тис. гривень. Обмеження стосувалися також членів наглядових рад державних компаній.

На початку березня Кабмін обмежив розмір зарплат для керівників підконтрольних державі підприємств до максимальних 1,250 млн гривень в місяць.

У кінці березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд має намір наполовину урізати зарплати топчиновників. На думку глави Кабміну, вони повинні розуміти ситуацію і "затягнути паски".

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 398
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 783
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 122
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 685
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 017
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 080
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 093
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 037
Оборонці «Азовсталі» та ЧАЕС: з ворожого полону повернулись 185 військових
1 842
Казав, що готовий "стріляти в українців": силовики Буковини викрили зрадника
1 710


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.