Авто | Нерухомість |
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
* Передвиборна агітація


За даними дослідження лідер партії "Команда Михайлішина" набирає понад 31% голосів.

На виборах мера у першому турі лідирує Віталій Михайлішин, – опитування*


Сьогодні у Чернівцях презентували результати соцопитування щодо електоральних симпатій чернівчан на місцевих виборах 25 жовтня, яке проводилось "Інститутом соціології Маковецького"15-19 жовтня.
За результатами опитування лідером перегонів серед кандидатів на посаду Чернівецького міського голови є Віталій Михайлішин (партія "Команда Михайлішина").
Він впевнено перемагає, набираючи 31,44% серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором.

Другим йде Роман Клічук ("Єдина Альтернатива"), якого підтримує 24,45%. На третій позиції, відсторонений з посади мера, Олексій Каспрук ("Пропозиція") з результатом 15,52%. Фактично втратив будь-які шанси на другий тур представник "Слуги народу" Віталій Другановський, який має 8,02% підтримки. Замикає п’ятірку з результатом 6,63% Василь Максим’юк ("Європейська Солідарність").

На виборах мера у першому турі лідирує Віталій Михайлішин, – опитування*


Що стосується партій, то на виборах до Чернівецької міської ради лідирують майже з однаковим показником "Єдина Альтернатива" – 15,88% та "Команда Михайлішина" – 15,71%. На третьому місці "Слугу народу" - 12,01%. Далі йдуть "Європейська солідарність" – 10,60%, "Пропозиція" - 6,17%, "Опозиційна платформа – За життя" – 5,25%, "Батьківщина" – 5,16%, "Народний контроль – 4,92%, "Рідне місто" – 4,83% та "За майбутнє" – 4,62%. Рейтинг інших партій менше 4%.

На виборах мера у першому турі лідирує Віталій Михайлішин, – опитування*


Довідка: Терміни проведення дослідження: 15 – 19 жовтня 2020 року.

Аудиторія дослідження: населення міста Чернівці віком 18 років і старші.

Генеральна сукупність: приблизно 180 тис. осіб, що мають право голосу на виборах.

За статтю сукупність ділиться відповідно: 44% – чоловіки , 56% – жінки.

За віковими категоріями: (18-29 – 22%) , (30-39 – 19%) , (40-49 – 17%) , (50-59 – 18%) , (60 і вище – 24%).

Вибіркова сукупність: 1000 респондентів.

В опитуванні брали участь 1000 чернівчан, опитування проводилось на вулиці в трьох районах міста: Шевченківському , Першотравневому та Садгірському, відповідно до пропорційності заселення.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником

Помилка репрезентативності дослідження: для значень, близьких до 50% похибка становить не більше 3,1%, для значень близьких до 25% – не більше 2,7%, для значень близьких до 10% – не більше 1,9%.
Автор: Марія Фернюк

Рейтинг:
(голосів: 1)
22-10-2020, 19:30
Коментарів 7 Переглядів 1201

Теги -
Hаписав: Бодя, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 19:43
В новині:
Шо? Михайлішин? ОПЗЖ-ЗАЖОП? Рабінович-Медведчук? Люди, ви що, подуріли?

Hаписав: Чернівчанин, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 19:43
В новині:
Ага лідирує у своїй же рекламі, генній

Hаписав: Гурман, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 19:53
В новині:
Люди, вам что, Зе мало? Ага, давайте ещё Михайлишина. И вступим в рашку педерашку Черновицким федеральным округом. А вам что, не говорили какие цели у зажоповцев? И не скажут. Потом перед фактом поставят.

Hаписав: Pepsi, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 21:49
В новині:
Хто??? Це гамно???

Hаписав: Слава, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 21:52
В новині:
Люди ви шо подуріли?!? За оце лайно голосуєте, з якими придурками доводиться жити в Чернівцях

Hаписав: Андрей, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 21:56
В новині:
может в конце концов будет и нас нормальный мер Михайлишин !))

Hаписав: Василь, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 22:20
В новині:
Коли байдужість і недовіра до влади зашкалює тоді приходять аферисти і мародери ....але дуже швидко все міняється....

На Буковині чоловік прийшов до районної лікарні і помер – відео
За словами очевидця, чоловік прийшов до лікарні самостійно і 40 хвилин на лавочці очікував на допомогу
Лужанський спиртзавод продали за 21 млн гривень
За даними Prozorro, спиртзавод у Лужанах купила фірма депутатки від "Слуги народу"
Тепла у квартирах може не бути: у Чернівцях опалювальний сезон знову під загрозою зриву
“Чернівцітеплокомуненерго" заборгувало “Чернівцігаз” 25 мільйонів гривень
Популярне Коментують
• Новини












«Маска та рукавиці – весь захист». Блог Надії Будної
Розповідь медсестри про проблеми "ковідних" пацієнтів у буковинських селах
Як ми хворіли на «корону». Блог Галини Олійник
Обов’язково укладіть договір із сімейним лікарем. Інакше просто не матимете до кого зателефонувати у разі хвороби
«Понавибирали, як завжди». Блог Марини Кавкало
25 жовтня заледве 35% буковинців прийшли на дільниці. Очевидно, проголосувати у другому турі прийде ще менше людей
загрузка...
Чернівцях на вулиці Поштовій, 4, незабаром відбудеться відкриття виставкового залу із сантехнікою польської фірми Rea, що поєднує у собі якість, доступну ціну та дизайнерський вигляд.
Грандіозна подія осені: у Чернівцях зовсім скоро відкриється виставковий зал сантехніки «Rea»*
Не пропустіть вигідні пропозиції! У ТРЦ Depo’t Чорна п’ятниця – з 23.11.20 по 29.11.20 шалені знижки до -70%!*

Шопогліки, тримайтеся – з 23.11.2020 по 29.11.2020 у ТРЦ Depo’t шалені знижки до -70%!
ЖК "Прем’єра" від забудовника AVVA Building Company визнано найбільш надійною новобудовою в Чернівцях за рейтингом незалежного проєкту за оцінкою надійності новобудов України Buildcontrol.
ЖК «Прем’єра» присвоєно найвищий індекс надійності у Чернівцях*
Лабораторія «МедЛаб» проводить аналізи на виявлення герпевірусних інфекцій*

Пропонуємо вашій увазі опис аналізів на герпевірусні інфекції, які виконуються в нашій лабораторії.
«Повзуча» інфекція – герпес. Причини, симптоми. Де можна здати аналізи в Чернівцях?*

Про симптоми, профілактику та лабораторні дослідження герпесу – у матеріалі.
Більше ніж благодійність: клієнти «АТБ» за три тижні зібрали 10 млн гривень для допомоги онкохворим дітям*

Національний благодійний проєкт "АТБ" зі збирання коштів на підтримку онкохворих дітей, який стартував менше ніж місяць тому, продемонстрував перший вражаючий результат.