Авто | Нерухомість |
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
«Тотальний карантин»: епідеміологиня назвала терміни нового локдауну в Україні

У майбутньому кількість хворих може стати проблемою. Епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк оцінила сценарій різкого збільшення кількості хворих на коронавірус.

"У Києві лікарні вже переповнені. Тому однозначно потрібно ставити питання про розгортання додаткових госпіталів", - розповіла Сояк у коментарі "Главреду".



Катерина Сояк вважає, що в нових тимчасових госпіталях, відкриття яких анонсує влада, потрібно буде мотивувати співробітників великими зарплатами.

"Або чимось ще, тому що сьогодні і в стаціонарах, які і так не дуже оснащені всіма фахівцями, не вистачає людей. Багато в чому і тому, що значна частина медиків, які там працюють, знаходяться на лікарняних. Тому, ймовірно, треба буде залучати всіх - і студентів, і тих медиків, які зараз не працюють", - уточнила лікарка.

Катерина Сояк переконана, що потрібно повертати суворіші карантинні заходи.

"Коли ми навесні запроваджували карантин, то ми кількість хворих змогли розтягнути в часі. Зараз певні карантинні заходи, можливо, не такі тотальні, як раніше, але потрібно повертати, інакше ми просто не розвантажимо систему охорони здоров'я. Якби ми за літо підготували стаціонари, владнали питання з наявністю кисню в лікарнях, то тоді ми б могли сподіватися на те, що протягнемо без карантину. Але оскільки наші лікарні на тому ж рівні, що і навесні, то, очевидно, що ми знову будемо в карантині вже за пару тижнів", - підсумувала лікарка.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Автор: Марина Кавкало

Рейтинг:
(голосів: 1)
21-10-2020, 23:09
Коментарів 6 Переглядів 7373

Теги -
Hаписав: гість, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 06:01
В новині:
Якби ми за літо підготували стаціонари, владнали питання з наявністю кисню в лікарнях, то тоді ми б могли сподіватися на те, що протягнемо без карантину. Але оскільки наші лікарні на тому ж рівні, що і навесні, то, очевидно, що ми знову будемо в карантині вже за пару тижнів", - підсумувала лікарка.
=====
Бл@, а ви шо вісім місяців робили ???

Hаписав: Мс, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 14:59
В новині:
Що робили ціле літо звичайні люди?????- немедики!!!!! Відпочинки за кордоном, майовки, весілля, хрестини, дн і тд???? Скрізь люди однакові, але більшість обділені розумом!!!
Засуджуйте, пофіг.

Hаписав: гість, Коментарів: 0, Новин: 0, 22 жовтня 2020 20:50
В новині:
Цитата: Мс
Що робили ціле літо звичайні люди?????- немедики!!!!! Відпочинки за кордоном, майовки, весілля, хрестини, дн і тд???? Скрізь люди однакові, але більшість обділені розумом!!!
Засуджуйте, пофіг.

Дурбель, до чого тут звичайні люди???

Що зробила зЕвлада за цей час у лікарнях, щоб можна було приймати у рази більше хворих?

Hаписав: Bod, Коментарів: 0, Новин: 0, 23 жовтня 2020 08:11
В новині:
Цитата: гість
Що зробила зЕвлада за цей час у лікарнях, щоб можна було приймати у рази більше хворих?


Та рівно те-саме, що і попередня. Чим ти не щасливий?! Старанно вилизувала своїм заокеанським господарям під гучні волання "Слава Україні", продовжувала нестримний шквал "рехформ" та натхненно руйнувала (визнану найкращою та найефективнішою в світі) систему охорони здоров'я імені Семашко, яку залишили у спадок кляті комуняки, замінюючи її модною системою надання медичних послуг імені Великої Білої Леді. Так що все йде як заокеанським господарям і треба. Ти-ж-бо свідомий - щільніше натягай на вуха кастрюлю і, як заповідано у вишиваних традиціях, викочуй коронавірус яйцями. Хочеш своїми, а хочеш - пошукай мольфарів. Мо їх яєць бацили швидше си спудяться. Ну й легені тренуй - на вдиху всмоктуй Европейські цінності, на видиху виплескуй свій багатий внутрішній світ - "москаляку на гілляку" й СУГС!

Hаписав: гість, Коментарів: 0, Новин: 0, 23 жовтня 2020 10:32
В новині:
Цитата: Bod
Цитата: гість
Що зробила зЕвлада за цей час у лікарнях, щоб можна було приймати у рази більше хворих?


Та рівно те-саме, що і попередня. Чим ти не щасливий?! Старанно вилизувала своїм заокеанським господарям під гучні волання "Слава Україні", продовжувала нестримний шквал "рехформ" та натхненно руйнувала (визнану найкращою та найефективнішою в світі) систему охорони здоров'я імені Семашко, яку залишили у спадок кляті комуняки, замінюючи її модною системою надання медичних послуг імені Великої Білої Леді. Так що все йде як заокеанським господарям і треба. Ти-ж-бо свідомий - щільніше натягай на вуха кастрюлю і, як заповідано у вишиваних традиціях, викочуй коронавірус яйцями. Хочеш своїми, а хочеш - пошукай мольфарів. Мо їх яєць бацили швидше си спудяться. Ну й легені тренуй - на вдиху всмоктуй Европейські цінності, на видиху виплескуй свій багатий внутрішній світ - "москаляку на гілляку" й СУГС!

троляка ольгінський, ти що тут на сайті забув, дибіл?

Hаписав: Bod, Коментарів: 0, Новин: 0, 23 жовтня 2020 13:06
В новині:
Цитата: гість
троляка ольгінський, ти що тут на сайті забув, дибіл?


Та тобі по губах поводити зайвий раз. Люблю погрюкати по кастрюлях. Ви так весело починаєте вв корчах волати. Тупорилі навіжені заслуговують лише на щирий сміх.

Лужанський спиртзавод продали за 21 млн гривень
За даними Prozorro, спиртзавод у Лужанах купила фірма депутатки від "Слуги народу"
Тепла у квартирах може не бути: у Чернівцях опалювальний сезон знову під загрозою зриву
“Чернівцітеплокомуненерго" заборгувало “Чернівцігаз” 25 мільйонів гривень
Ажіотаж через «тисячу» від Михайлішина: у Чернівцях під департаментом соцзахисту утворились черги людей
Десятки людей підписують заяви про надання грошової допомоги в розмірі 1000 гривень, про які кандидат у мери обіцяв перед виборами
Популярне Коментують
• Новини












«Маска та рукавиці – весь захист». Блог Надії Будної
Розповідь медсестри про проблеми "ковідних" пацієнтів у буковинських селах
Як ми хворіли на «корону». Блог Галини Олійник
Обов’язково укладіть договір із сімейним лікарем. Інакше просто не матимете до кого зателефонувати у разі хвороби
«Понавибирали, як завжди». Блог Марини Кавкало
25 жовтня заледве 35% буковинців прийшли на дільниці. Очевидно, проголосувати у другому турі прийде ще менше людей
загрузка...
Чернівцях на вулиці Поштовій, 4, незабаром відбудеться відкриття виставкового залу із сантехнікою польської фірми Rea, що поєднує у собі якість, доступну ціну та дизайнерський вигляд.
Грандіозна подія осені: у Чернівцях зовсім скоро відкриється виставковий зал сантехніки «Rea»*
Не пропустіть вигідні пропозиції! У ТРЦ Depo’t Чорна п’ятниця – з 23.11.20 по 29.11.20 шалені знижки до -70%!*

Шопогліки, тримайтеся – з 23.11.2020 по 29.11.2020 у ТРЦ Depo’t шалені знижки до -70%!
ЖК "Прем’єра" від забудовника AVVA Building Company визнано найбільш надійною новобудовою в Чернівцях за рейтингом незалежного проєкту за оцінкою надійності новобудов України Buildcontrol.
ЖК «Прем’єра» присвоєно найвищий індекс надійності у Чернівцях*
Лабораторія «МедЛаб» проводить аналізи на виявлення герпевірусних інфекцій*

Пропонуємо вашій увазі опис аналізів на герпевірусні інфекції, які виконуються в нашій лабораторії.
«Повзуча» інфекція – герпес. Причини, симптоми. Де можна здати аналізи в Чернівцях?*

Про симптоми, профілактику та лабораторні дослідження герпесу – у матеріалі.
Більше ніж благодійність: клієнти «АТБ» за три тижні зібрали 10 млн гривень для допомоги онкохворим дітям*

Національний благодійний проєкт "АТБ" зі збирання коштів на підтримку онкохворих дітей, який стартував менше ніж місяць тому, продемонстрував перший вражаючий результат.