Досі не готовий. Рада перенесла розгляд держбюджету-2021 на 3 листопада

новини / Новини України
834
0
Досі не готовий. Рада перенесла розгляд держбюджету-2021 на 3 листопада

Проєкт бюджету на 2021 рік не готовий до розгляду на засіданні у вівторок, тому парламент розгляне його 3 листопада.

Про це повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков, відкриваючи засідання погоджувальної ради.



Він зазначив, що засідання Комітету не відбулося "з технічних причин".

"В п’ятницю з технічних причин не відбулося засідання комітету і, відповідно до діючого законодавства, документ, який ми мали розглядати завтра, він не готовий. Ми не зможемо на пленарному засіданні його розглянути - народні депутати з ним ще не ознайомились, і комітет ще не прийняв відповідне рішення... Я впевнений, що найближчим часом він буде підготовлений, і після того як пройдуть вибори, і ми, згідно з нашим графіком, повернемося до парламенту, - з 3 листопада ми зможемо розглянути цей законопроєкт", - сказав Разумков.

Він закликав усіх долучитися до доопрацювання документа, щоб не було "бюджетної ночі".

На сайті парламенту повідомили, що з 10:00 по 10:30 пройдуть виступи представників депутатських фракцій і груп, після цього виступатиме президент Володимир Зеленський. Також пропонується розглянути проєкт Постанови "Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз" та заслухати міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо поточного стану справ із захворюванням на COVID-19.

"Хотів би звернутися і до профільного комітету, і до інших комітетів, і до уряду - оперативно допрацювати проєкт бюджету на 2021 рік, щоб ми скоротили терміни при підготовці його і прийнятті... Щоб у нас не було того явища, яке в народі називають "бюджетна ніч", - наголосив Разумков.

Нагадаємо, 18 вересня міністр фінансів Сергій Марченко презентував парламенту проєкт державного бюджету на 2021 рік. Він ґрунтується на макроекономічному прогнозі, згідно з яким передбачається зростання реального ВВП на 4,6% після падіння на 4,8%. Інфляція прогнозується на рівні 7,3%. Середньорічний курс - 29,1 гривні до долара США.

До проєкту Держбюджету депутати запропонували 2451 поправку. З 12 по 15 жовтня Комітет Ради з питань бюджету мав визначити, які з правок будуть враховані. 20 жовтня парламент мав проголосувати бюджет-2021 у першому читанні, однак 16 жовтня комітет Ради його не розглянув.

Раніше стало відомо, що 20 жовтня із щорічним посланням до парламенту виступатиме Володимир Зеленський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Коли сіяти капусту на розсаду у 2025 році: буде рости краще, ніж торік
01:45
Наліт з крана зникне за 1 хвилину: до чого тут звичайний кетчуп
01:30
Пийте цей сік щодня, щоб забути про високий цукор та старість. Він є у кожному магазині
01:15
Найкраща редиска для України: 6 сортів, які гарантовано дадуть багатий урожай
01:00
Яровизація картоплі: коли її робити, щоб отримати здоровий врожай
00:45
Сприяє росту волосся. Ось як правильно робити масаж голови
00:30
Чотири вправи, які допоможуть швидко і надовго уникнути болю в шиї
00:15
Вживання цього вітаміну знижує ризик утворення каменів у нирках на 22%
21 лютого, 2025
23:59
Трамп не вважає участь Зеленського в переговорах про мир «дуже важливою»
23:40
У Чернівецькій громаді планують закрити Коровійське сміттєзвалище
23:20
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними, 22-23 лютого
23:00
У центрі Чернівців облаштують ще дві платні парковки
22:40
Магнітні бурі: прогноз на ці вихідні, 22–23 лютого
22:23
У якій країні ЄС можна оперативно отримати громадянство
22:00
У Чернівцях відремонтують ще один міжбудинковий проїзд
21:38
Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків зодіаку
21:20
Медик розповів, що спричиняє 80% випадків інсульту
20:58
Найпопулярніші паролі, які можна зламати за секунди: перевірте, чи є ваш у списку
20:37
Поліцейські попереджають про шахрайство: буковинці втрачають тисячі гривень
20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм