Учені назвали хворобу, яка вшестеро збільшує ризик смерті від COVID-19

новини / Новини світу
9 595
0
Учені назвали хворобу, яка вшестеро збільшує ризик смерті від COVID-19


Британські медики під час нового дослідження дійшли висновку, що одночасне інфікування грипом і новим коронавірусом призводить до загострення патологічних процесів, а це вшестеро збільшує ризик смерті від COVID-19.

Про це повідомляє Обозрєватель із посиланням на ресурс bioRxiv.



Подвійне інфікування викликає конкуренцію патогенів, що підсилює їхній шкідливий вплив на організм.

Уперше механізм одночасного інфікування двома вірусами було виявлено в 1918 році під час спалаху "іспанки". Тоді люди, які хворіли на грип типу А, заражалися вторинною бактеріальною пневмонією. Це викликало важчий результат.

Під час нинішньої пандемії коронавірусу також було зафіксовано випадки подвійного зараження грипом і SARS-Cov-2, які призвели до смерті пацієнтів.

"Послідовне зараження вірусом грипу, а потім SARS-CoV-2 показало явні клінічні симптоми, які були набагато гірші, ніж якби хвороби протікали окремо. Навіть за умови, що зараженим грипом мишам вводився коронавірус зі зменшеною реплікацією, у них спостерігалася посилена запальна реакція. Це основна причина важкої форми COVID-19 у людей", – сказав керівник дослідження професор Джеймс Стюарт.

Він додав, що серед інфікованих мишей зафіксовано більш високу смертність, ніж серед гризунів, яким було введено тільки один вірус.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України повідомив, що у Чернівцях зафіксували випадок одночасного інфікування грипом та коронавірусом.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У селі на Буковині з квітами та калачами зустріли воїна, що повернувся з полону - фото
9 316
У Пруті біля міського пляжу в Чернівцях виявили фекалії та кишкові інфекції
6 546
«Вижив за 60 метрів від ворога»: лейтенанта з Буковини відзначили високими державними нагородами
4 823
На одній асфальт, а на другій бруківка: у Чернівцях оголосили тендер на капремонт двох вулиць
4 495
У душовій упала стеля, всюди лазять таргани: студенти скаржаться на умови у гуртожитку ЧНУ - відео
4 085
У Чернівцях тимчасово вимкнуть воду на кількох вулицях: адреси
3 454
Знову аварія у Чернівцях на важливій вулиці: рух ускладнений
3 085
"Герої живуть серед нас": воїн із Буковини отримав високу нагороду
3 033
У селі на Буковині невідомі зірвали банер із портретом полеглого воїна Павла Унгуряна
2 881
У Чернівцях беруться за капремонт ще трьох вулиць: яка вартість
2 503