Комаровський пояснив, чому на коронавірус перехворіють не всі

новини / Новини України
2 891
0
Комаровський пояснив, чому на коронавірус перехворіють не всі

На китайський коронавірус Covid-19 перехворіють не всі, оскільки у великої кількості людей, мабуть, є вроджений імунітет до вірусу.

Деякі люди просто не можуть захворіти на коронавірус, розповів педіатр, кандидат медичних наук Євген Комаровський в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, фрагмент якого опублікував сайт Гордон.



Співрозмовник зазначив, що є чимало людей, імунну систему яких Covid-19 не може перемогти.

"До коронавірусу в досить великої кількості людей, вочевидь, є вроджений імунітет. Вони просто не хворіють, і все. Тобто перехворіють (на коронавірус – Ред.) не всі, тому що хтось не може на це захворіти у принципі…", – поділився медик.

Раніше Євген Комаровський говорив, що пандемія коронавірусу закінчиться, коли на вірус перехворіють понад 60% населення Землі чи коли з'явиться недорога вакцина від захворювання.

Довідка. Пандемію Covid-19 було оголошено у березні 2020 року. У низці країн світу запровадили карантин, переміщення між державами ускладнили.
Карантин в Україні послаблювали та продовжували. Кабмін вирішив, що обмежувальні заходи мають діяти до кінця поточного року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

00:30
Скільки потрібно ходити, щоб схуднути: тренери спростували магію 10 тисяч кроків
00:15
Нова шахрайська схема з "відеокружечками" у Telegram: як не потрапити в пастку
02 квітня, 2025
23:46
Гороскоп на 3 квітня: Тельцям – роздратування, Водоліям – приємна знахідка
23:32
У Чернівцях обирали керівника "Ветеран-Хабу": збори завершилися суперечкою - фото
ексклюзив
23:19
З окупованих територій вивезли ще 11 дітей
22:59
Армія РФ завдала ударів по Покровську: 1 людина загинула, 6 поранені
22:40
"Шаг", а не "копійка": перехід на нові монети не потребує додаткових витрат з держбюджету
22:19
Ці три знаки Зодіаку вже скоро розбагатіють: кому обіцяють нові можливості

Колонка

Читають Коментують
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
38 589
"Це аферист, який використовує приміщення міста і не платить гроші", - мер Чернівців про керівника волонтерського штабу
15 959
Відома співачка із Чернівців заявила, що йде в президенти
10 957
У Чернівцях горіла церква: що відомо
9 835
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
9 794
Відсьогодні на Буковині починає діяти заборона на вилов риби
8 381
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
8 367
Волонтери заявили, що "Клічук спить і бачить", як їх виселити із приміщення у центрі Чернівців. У мерії прокоментували
6 693
Вчені назвали продукт, який знижує ризик гіпертонії та високого холестерину
6 533
На Буковині чоловік за кошти гранту відкрив кав'ярню
6 515

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм