Привітання із Днем міста начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара*

новини / прес-релізи
1 943
0
* На правах реклами


Привітання із Днем міста начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Гончара*


З Днем народження, Чернівці! З Днем народження, шановні чернівчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 612-ї річниці першої письмової згадки про місто Чернівці.

День міста – це свято всіх, для кого Чернівці стали долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився у цьому мальовничому місті назавжди.
У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, мальовничі краєвиди, ошатні будинки, затишні вулиці та площі. Чернівці – домашнє місто, місто асоціацій, місто історії та культури.
Найбільшою гордістю міста є його мешканці. Саме ви, шановні чернівчани, створили для нас унікальну спадщину. Адже саме завдяки вашим "золотим рукам", самовідданості та наполегливості розвиваються сучасні Чернівці.

Колектив Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства щиро вітає всіх мешканців та гостей Чернівців із Днем міста! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і чистого довкілля, здійснення найзаповітніших мрій.
Божого вам благословення та нових звершень на благо рідного міста!


Начальник Чернівецького обласного
управління лісового та мисливського господарства
Василь ГОНЧАР
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
16 942
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 988
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
8 544
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
8 009
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 513
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 470
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 437
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 947
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 920
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 366