Солярка залила 800 метрів дороги

новини
1 767
0
На вулиці Миргородська обласного центру 1-го липня через пошкодження баку вантажівки залило дизпаливом проїжджу частину.

Я не бачив як і де стався витік солярки, – каже мешканець вулиці Миргородської В’ячеслав. - Що це було дизпаливо нам стало відомо вже пізніше. Спершу бачили лише те, що машини оминають певну ділянку дороги. Говорили, нібито розлили якусь хімічну речовину. Люди радили одне одному не гуляти цього дня з дітьми. Пізніше розповсюджувалися чутки про те, що буцімто дизпаливо загорілося і викликали пожежників. Люди того дня були неабияк занепокоєні.

– Вантажівка МАN наїхала на люк задніми колесами, люк відкрився й транспортний засіб застряг у ньому, – каже начальник відділу організації дорожнього руху Микола КОСТИНЯН. - У вантажівці було пошкоджено паливний бак. Доки вибрали МАN з люка, на дорогу потроху крапало дизпаливо. За годину вантажівку витягли. Для очищення дороги від солярки викликали МНС.

За словами помічника начальника ГУ МНС в області Олексія СМИРНОВА, за допомогою по очищенню дорожнього полотна від дизпалива до рятувальників звернулися о 16:15 години. Аби запобігти подальшому розповсюдженню та очистити близько 800 метрів асфальтного покриття від солярки був направлений підрозділ. До 19:00 години вдалося змити дизпаливо з дороги.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Україну насуваються похолодання і мокрий сніг: названо дату
28 095
Відомий співак з Чернівців подав заявку на нацвідбір Євробачення-2026
15 542
Дива не сталося... Завтра на Буковині попрощаються із воїном Іваном Тереном
8 789
Коли завтра вимикатимуть світло: графік знеструмлень на Буковині 7 листопада
4 413
Це привабливе місце: мер розповів, що будуть робити з приміщенням колишньої "Української книги"
4 082
Якою буде мінімалка і як перерахують зарплати українцям: нові розміри здивують
3 911
У громаді на Буковині дозволили відстріл хижих диких тварин
3 546
За годину п'ять разів змінили графік відключення світла: у "Чернівціобленерго" пояснили, чому так відбувається
3 178
На Буковині жінка продала 12 будинків та 18 квартир і не сплатила податків
3 022
Роблять фасад та дах: у Чернівцях у будинку, пошкодженому ракетою РФ, тривають ремонти
2 934

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.