Війна у Нагірному Карабаху. У Вірменії оголосили воєнний стан і загальну мобілізацію

новини / Новини світу
1 572
0
Війна у Нагірному Карабаху. У Вірменії оголосили воєнний стан і загальну мобілізацію

Уряд Вірменії прийняв рішення про оголошення у країні воєнного стану у зв'язку з початком активних бойових дій у Нагірному Карабасі.

Про це повідомив прем'єр-міністр Нікол Пашинян на своїй сторінці у фейсбук.



"Зараз рішенням уряду Вірменії в республіці оголошується воєнний стан і загальна мобілізація. Рішення вступить в силу з моменту публікації. Прикріплені до військ особові склади закликаю з'явитися в територіальні військові комісаріати", - написав Пашинян.

Раніше в неділю воєнний стан і мобілізацію оголосила невизнана Нагірно-Карабахська республіка, передає DW. Загальна мобілізація оголошена для осіб старше 18 років.

"Ми не хочемо війни, війна нам нав'язана, і ми зобов'язані захищати свою батьківщину і сім'ї. Всю відповідальність буде нести керівництво Азербайджану. За небезпечну гуманітарною катастрофою ситуацію буде відповідати особисто президент Азербайджану", - заявив президент невизнаної республіки Араік Арутюнян.

За інформацією DW, у місті Шуші в спірному регіоні припинена подача електроенергії, жителі ховаються в укриттях, але паніки немає.

Нагадаємо, 27 вересня у Нагірному Карабасі почались активні бойові дій. Вірменія та Азербайджан повідомили про взаємні обстріли. З обох сторін заявили про жертви серед цивільного населення та військових.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
8 542
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
8 468
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
6 391
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
6 299
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 192
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 845
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
3 469
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 411
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
3 006
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 616