Щоби розігнати голосливу компанію. Пенсіонер влаштував стрілянину з власного балкона

новини / Новини України
1 032
0
Щоби розігнати голосливу компанію. Пенсіонер влаштував стрілянину з власного балкона

У місті Біла Церква чоловік улаштував стрілянину з балкона четвертого поверху багатоквартирного будинку по компанії людей, яка відпочивала поруч.

Про це повідомила пресслужба поліції Київщини.



Про постріли повідомили перелякані перехожі. Хуліганом виявився місцевий 74-річний чоловік, який напідпитку серед білого дня здійснив постріли з гвинтівки в бік людей. Він пояснив, що таким чином намагався залякати та розігнати галасливу компанію, яка заважала йому відпочивати.

Одного з відпочивальників було доправлено до медичного закладу, де лікарі йому діагностували поверхневу рану голови.

Поліцейські вилучили у стрільця пневматичну гвинтівку Іж-38, яку направлено на проведення експертизи.

За фактом хуліганства слідчі поліції відкрили кримінальне провадження. Чоловіку повідомлено про підозру.

Нагадаємо, раніше на Херсонщині нетверезий чоловік відкрив вогонь з мисливської рушниці.

Раніше у Бердянську п'яний чоловік стріляв із вікна по дітях у дворі, щоб їх налякати. У нього вилучили пістолет-кулемет МП 40, стартовий пістолет "Берета", 230 патронів калібру 7х62, 630 патронів калібру 5х45, 5 сигнальних ракет, 4 гранати РГД5, 4 підствольні снаряди, протипіхотну та сигнальну міни, 2 гранати світло-шумової та димової дії.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Автомобіль перекинувся: на Буковині у ДТП загинув 25-річний чоловік
4 329
«Зробимо найбільшим в Україні»: підприємець впродовж трьох років облаштовує дитячий майданчик у Чернівцях - відео
3 991
«Такий сморід стояв!»: у річку на Буковині злили невідому чорну рідину - фото
3 766
З кулемета збили ракету. Як мобільні групи з Буковини нищать російські дрони й ракети
3 331
У селі на Буковині збудують укриття зі спортзалом за 21 млн грн
2 624
Футбольний клуб "Буковина" оштрафували: яку суму мають сплатити
2 554
Бойовому генералу з Чернівців уряд Угорщини заборонив в'їзд до країни: яка причина
2 510
Водій загинув на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП на Буковині
2 079
Сусіднє з Чернівцями місто вводить заборону на електросамокати та електровелосипеди
1 995
На Буковині померла другокласниця, якій збирали кошти на лікування хвороби мозку
1 810


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.