Степанов заявив, що Україні може не вистачити лікарів для боротьби з Covid–19

новини / Новини України
1 056
0
Степанов заявив, що Україні може не вистачити лікарів для боротьби з Covid–19

У випадку неконтрольованої ситуації з Covid–19 є ризик нестачі лікарів. Україна йде не за найкращим сценарієм.

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час ток–шоу "Свобода слова Савіка Шустера".



Степанов пояснив, що коефіцієнт летальності в Україні – один з найнижчих, але швидке зростання захворюваності через недотримання правил може призвести до колапсу медичної системи.

"Виходячи з того, з якою легкістю ми перевалили за 2 тисячі, а потім – за три тисячі, а з іншої сторони – легковажне ставлення до санітарних правил, – все це говорить, що ми йдемо не за найкращим сценарієм, м’яко кажучи…Нам елементарно може не вистачити лікарів в якийсь момент", – сказав міністр.

Він додав, що зменшити кількість хворих можна дотримуючись "простих правил".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим