Через емісію гривні. Мінекономіки прогнозує прискорення інфляції

новини / Новини України
1 161
0
Через емісію гривні. Мінекономіки прогнозує прискорення інфляції

До кінця 2020 року на динаміку інфляції впливатиме посилення ролі кредитного каналу емісії грошей. Цей механізм буде використовуватися для підтримання бізнесу та запровадження антикризових заходів.

Про це йдеться в огляді Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.



Як зазначається в огляді, також ціни зростатимуть через підвищення складової собівартості товару, зважаючи на понесені в період карантину збитки та зростання цін на світовому ринку.

"У подальшому впродовж 2020 року очікується поступове зростання платоспроможного попиту, що дасть змогу отримати (з неістотними коливаннями) стримані темпи споживчої інфляції, які, з огляду на комплекс стримуюючих чинників, будуть меншими, ніж прогнозувалося на початку року", - йдеться в документі.

Нагадаємо, споживчі ціни в Україні в липні 2020 року порівняно з червнем знизилися на 0,6%, з початку року інфляція склала 1,4%.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 703
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
24 143
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 820
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 563
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 746
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 464
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 134
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
6 009
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 946
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
5 880