"I Want to Believe". Пентагон створив робочу групу з вивчення НЛО

новини / Новини світу
1 221
0
"I Want to Believe". Пентагон створив робочу групу з вивчення НЛО

Міністерство оборони США створило робочу групу з вивчення непізнаних літаючих об'єктів (НЛО).

Про це Пентагон повідомив у п’ятницю, 14 серпня, передає DW.



Групу створили, щоб покращити розуміння і отримати уявлення природи і походження подібних феноменів, йдеться у заяві.

Місія групи полягає у виявленні, аналізі та складанні каталогу НЛО, які можуть становити потенційну загрозу національній безпеці США.

Зазначено, що відомство серйозно ставиться до повідомлень про вторгнення в повітряний простір країни літаючих об'єктів, які не отримали на це дозвіл, і вивчає інформацію про кожному такому інциденту.

Групою буде керувати військово-морське міністерство Сполучених Штатів - одне з управлінь збройних сил, що входять в структуру Міноборони.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року стало відомо про секретну програму Пентагону з вивчення НЛО. "Програму з виявлення загроз у повітряному і космічному просторі" запустили у 2007 році і щороку виділяли на неї 22 млн доларів. Проект згорнули у 2012 році задля економії коштів.

У вересні 2019 року представник Військово-морського флоту США вперше підтвердив, що відеозапис непізнаного летючого об'єкта, зроблений 2015 року пілотом, є справжнім. Він також уточнив, що в Пентагоні досі не можуть визначити природу зображеного на кадрах явища.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині зустрінуть полеглого воїна Валентина Карвацького
6 367
Сотня наукових праць, підручники та науково-методичні посібники під грифом МОН: історія математикині з Буковини
5 460
17-річний буковинець на «BMW» в'їхав у бік іншої автівки: постраждав пасажир
3 250
12-кілограмовий круасан і сніданок на тисячу людей: у Чернівцях встановили рекорди
3 000
Буковинська «Лавандова мрія» підкорює Київ: картини нашого художника представили на столичній виставці
2 571
«Хай живе вільна Україна!»: як школярі з Буковини за листівку потрапили під переслідування КДБ
2 481
Масштабна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, вогонь ледь не дістався сусідів
2 468
Ще одна ДТП у Чернівцях: п’яний водій Skoda збив жінку
2 436
Ще одна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, травмувалася жінка
2 317
Виплати до Дня Незалежності 2026: хто отримає до 3100 гривень
2 217