У МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19

новини / Новини України
1 220
0
У МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19

За минулу добу найбільша кількість підтверджених випадків коронавірусної хвороби зафіксована у Києві – 186 та Одеській області – 156.

Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.



"Якщо говорити у розрізі регіонів, то за останню добу найбільша кількість випадків зареєстрована у місті Києві – 186, в Одеській області – 156, Львівській області – 152, Харківській області – 146, Івано-Франківській області – 131", - сказав Степанов.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 7 серпня зафіксовано 1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд з кількості нових хворих за добу.

У Чернівецькій області минулої доби виявили 94 нових випадки.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.