Відразу після виборів. Білорусь проведе військові збори на кордоні з Росією

новини / Новини світу
2 183
0
Відразу після виборів. Білорусь проведе військові збори на кордоні з Росією

Міністерство оборони Білорусі оголосило про проведення військових зборів у Вітебській області, що на кордоні з Росією. Збори розпочнуться 11 серпня.

Про це повідомила прес-секретар Міноборони Білорусі Наталія Гаврусик, передає ТАСС.



За її словами, дані збори не є терміновими, а носять плановий характер.

"Підготовка военнообученного резерву на військових зборах - це процес, який у збройних силах йде безперервно. Військовозобов'язані постійно призиваються на збори різної тривалості протягом року. Планові збори проходять і в серпні. У Вітебській області вони розпочнуться 11 серпня", - повідомила Гаврусик.

Нагадаємо, в кінці липня в Білорусі затримали 33 бойовиків російської приватної військової компанії "Вагнера", за даними білоруських правоохоронців вони прибули в країну для дестабілізації ситуації під час виборів президента, які відбудуться 9 серпня.

Після затримання білоруські прикордонники заявили про посилення оперативного прикриття кордону з Росією.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 276
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 233
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 680
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 557
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 986
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 565
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 419
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 366
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 902
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 353