У Авакова пояснили, чому полтавського терориста не взяли живим

новини / Новини України
1 366
0
У Авакова пояснили, чому полтавського терориста не взяли живим


Полтавський терорист Роман Скрипник перебував у неадекватному психічному стані й не хотів здаватися поліції.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Антон Геращенко, коментуючи ліквідацію злочинця.


"У даній ситуації була оцінена обстановка, що людина зараз може вчинити злочин. Він був у нестабільному психічному стані, в руці у нього була граната зі знятою чекою. Він міг її жбурнути в бік співробітників поліції, тому було прийнято рішення про його ліквідацію", - повідомив заступник глави МВС.

Як зазначив Геращенко, співробітники поліції, які брали участь у пошуках, були попереджені, що ця людина дуже небезпечна і може захопити заручників, скориставшись тим, що її можуть вчасно не помітити.

"Всі були попереджені, що якщо буде постріл і терорист буде уражений, треба буде відскочити вбік, як і зробив співробітник поліції Петро Гума. У результаті він залишився неушкодженим. У даному випадку ці дії були обгрунтовані. Роман Скрипник міг здатися поліції в будь-який момент за всі ці вісім днів, однак він цього не зробив", - повідомив він.

Нагадаємо, у Полтаві 23 липня чоловік погрожував підірвати себе гранатою, а потім взяв у заручники полковника поліції та втік з місця події на автомобілі. У МВС повідомили, що злочинцем є місцевий житель Роман Скрипник — раніше судимий за крадіжку, шахрайство та наркотики.

Підозрюваний виїхав за межі міста, залишив авто і заручника, після чого втік. 1 серпня стало відомо про його ліквідацію.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 112
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
16 844
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
13 928
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 551
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
10 780
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
9 602
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
8 140
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
6 366
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 275
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 165